Subscribe to our newsletter:

Harvard Business Review Türkiye

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
  • Newsstand
  • Business & Investing
I want this app
Download from AppStore

Dünyanın en prestijli iş ve yönetim dergisi Harvard Business Review artık Türkçe. İnfomag Yayıncılık Bloomberg Businessweek Türkiye’den sonra şimdi de uluslararası ekonomi yayıncılığının zirvedeki dergisi Harvard Business Review’un Türkiye edisyonunu okurlarına sunuyor.

Harvard Business Review Türkiye iPad uygulaması ile daha önce satın aldığınız dergilere dilediğiniz zaman erişebilir ve indirebilirsiniz* indirme işlemi bitmeden dergiyi okumaya başlayabilirsiniz. Derginizi okurken kaldığınız yeri ya da beğendiğiniz sayfaları favorilerinize ekleyebilir daha sonra kaldığınız yerden veya beğendiğiniz sayfalara favorilerinizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Dergi içinde yer alan interaktif butonlar ile genişletilmiş medya içeriklerine ve uygulamadan ayrılmadan internet sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Satın Alma ve Abonelik Özellikleri
- 1 yıllık abonelik 119,99 TL, iptal edilene kadar her yıl otomatik yenilenir
- 6 aylık abonelik 69,99 TL, iptal edilene kadar her 6 ayda bir otomatik yenilenir
- 1 aylık abonelik 15,99 TL, iptal edilene kadar her ay otomatik yenilenir
- Tek sayı için 18,99 TL

Tüm satın almalarınız, satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz Apple ID'nizin iTunes hesabına yansır ve satın alma geçmişinizde saklanır. Daha önce gerçekleştirdiğiniz bir satın alma işlemeniz ile eriştiğiniz içerik için daha sonra tekrar bir ücret yansıtılmaz ve dilediğiniz zaman satın aldığınız içeriklere "Tüm Satın Alımları Geri Yükle" seçeneği ile erişmeye devam edebilirsiniz.

Uygulama içerisindeki "Giriş" menüsü "Dergi+Web+Dijital" aboneleri içindir ve tüm sayılara erişim imkanı sağlar. Ancak bu alanda Apple ID'niz ve şifreniz ile giriş yapamazsınız.

* Her bir sayı ortalama 25-100 MB yer kaplamaktadır. Genişletilmiş içerik ve interaktif uygulamalar dahil olmak üzere yükleme işlemini yapabilmeniz için Harvard Business Review Türkiye iPad uygulamasını internet bağlantınız aktif haldeyken kullanmanız önerilir. İndirdiğiniz dergileri internet bağlantınız aktif değilken okuyabilirsiniz ancak internet bağlantısı gerektiren linkler çalışmayacaktır.