Subscribe to our newsletter:

QuickTeacher Krievu valoda

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Reference
  • Education
I want this app
Download from AppStore

Krievu valodas QUICK TEACHER pašmācības programma - labākais veids, kā patstāvīgi apgūt krievu valodu.
Programmas QUICK TEACHER tiek speciāli radītas tiem, kuri sen vēlas iemācīties krievu valodu, bet kuriem nav laika mēnešiem ilgi apmeklēt svešvalodu kursus.
Programmas QUICK TEACHER ir priekš tiem, kam nepieciešama metodika, kā ātri iemācīties valodu, bet kuriem nav iespējas pielāgoties valodu kursiem vai pasniedzējam.
Jūs varat mācīties pēc programmas QUICK TEACHER neatkarīgi no krievu valodas zināšanu līmeņa – apgūstiet valodu no nulles, atjaunojiet zināšanas, kuras tika iegūtas daudzus gadus atpakaļ, pilnveidojiet savas iemaņas. Un pat ja jūs pilnīgi nepārzināt krievu valodu, pateicoties QUICK TEACHER programmai, jūs varēsiet ātri pāriet no pamata zināšanu līmeņa uz vidējo un tālāk – uz attīstītu krievu valodu zināšanu līmeni.

Jūs varēsiet:

+ patstāvīgi iemācīties krievu valodu no nulles
+ strauji paaugstināt vārdu krājumu krievu valodā
+ ātri atjaunot valodas zināšanas
+ iegūt augstāku amatu, kad nepieciešamas krievu valodas
zināšanas
+ bez satraukuma kārtot testus vai eksāmenu par valodas zināšanām
+ brīvi runāt krievu valodā ceļojumu vai komandējumu laikā
atrast jaunu darbu prestižā kompānijā vai ārzemēs
+ iegaumēt krievu valodas vārdus ātri un uz mūžu

Nodarboties pēc programmas QUICK TEACHER ir vienkārši un ērti. Unikālais palīgs „Virtuālais skolotājs” secīgā režīmā pavada jūs katrā mācību posmā, pieejami un viegli māca saprast valodas nesēju runu un pareizi tulkot no krievu valodas uz dzimto valodu un otrādi, pārbauda jūsu zināšanas, palīdz labot kļūdas, uzvedina uz pareizām atbildēm, trenē izrunu un pareizrakstību.