Subscribe to our newsletter:

iAdisyon Menu

Free
iPad
Genres:
  • Business
  • Food & Drink
I want this app
Download from AppStore

iAdisyon Menü uygulaması,
Cafe / Restoran ve benzeri işletmelerin menülerini dijital ortama aktarıp menü sunumlarını yepyeni bir platforma taşıyarak müşterilerini etkilemek, rakiplerinden bir adım önde olmak isteyenler için geliştirildi.
iAdisyon Menü, Türkçe'nin dışında 6 farklı dil seçeneği ile, resimler ve açıklamalarla zenginleştirilmiş, istendiği anda güncellenebilen çok kullanışlı bir menü platformudur.
Mekanınızın menüsünü oluşturmak ve iPadde görünür hale getirmek için için web sitemize kayıt olmanız yeterli. Ayrıntılı bilgi ve kayıt işlemleri için http://www.mekanindex.com sayfamızı ziyaret edin.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

iAdisyon Menu application,
Cafe / Restaurant and similar businesses transfer menu offerings arrive in a brand-new digital platform by moving the menus to impress clients, developed for those who want to be one step ahead of its competitors.
iAdisyon Menu with a choice of 6 different language other than Turkish, pictures and descriptions enriched the menu is a very useful platform that can be updated at any time.
Of your cafe/restaurant and create a menu for the iPad device to make it visible enough to register on our website. For further information and registration please visit our http://www.mekanindex.com.