Subscribe to our newsletter:

Haber3

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • News
I want this app
Download from AppStore

Haber3 iPhone uygulaması ile Haber3.com farkıyla Türkiye'den ve dünyadan tüm son dakika haberlerine iPhone'unuzdan anında ulaşabilirsiniz.

Haber3 iPhone uygulaması anlık bilgilendirme göndermez böylece hem telefonunuzun şarjını boş yere tüketmez hem de daha fazla kullanıcı memnuniyeti hedefler

Haber3'ün gündem, siyaset, ekonomi, dünya, spor, magazin, teknoloji, köşe yazıları, hayat, stil, sağlık gibi birçok konuya dair güncel haberlerini tarafsız bir bakış açısıyla okuyabilirsiniz. İnternette 2001 yılından bu yana milyonlara ulaşan Haber3.com iPhone uygulaması Türkiye ve Dünya'nın gündemini cebinize taşıyor.

Haber uygulamamız ayrıca Haberler, Hürriyet, Milliyet, Habertürk, Zaman, Haber7, Sözcü, Ensonhaber ve Haberler gibi diğer haber uygulamalarına kıyaslandığında daha hızlı ve daha az şarj tüketimiyle ön plana çıkmaktadır.

Facebook ve Twitter gibi sosyal medya uygulamalarının kullanıcı dostu arayüzü baz alınarak hazırlanan yeni Haber3 iPhone uygulamamız tüm iPhone modellerinde sorunsuzca çalışmaktadır ve iPad uyumludur...