Subscribe to our newsletter:

KPMG Poland Career

Free
iPad
Genres:
  • Business
  • Education
I want this app
Download from AppStore

Aplikacja KPMG Poland Career skierowana jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy są zainteresowani karierą w firmie audytorsko-doradczej. Jeżeli interesujesz się finansami, prawem lub gospodarką to jest aplikacja dla Ciebie.
Aplikacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do wszystkich treści, które przygotowaliśmy specjalnie po to, aby każdy student mógł lepiej poznać naszą firmę. Sprawdź kim jesteśmy, czym się zajmujemy, gdzie można nas spotkać i co możemy Ci zaoferować. Szukasz szkoleń i warsztatów, które pozwolą Ci nabyć umiejętności cenione przez pracodawców? Ofert praktyk i pracy w KPMG? Porad jak najlepiej zaprezentować siebie aplikując po raz pierwszy do pracy? Chcesz sprawdzić jakie programy dla studentów i absolwentów oferuje obecnie KPMG? Wszystkie te informacje oraz wiele innych zawarliśmy w naszej aplikacji.
Korzystając z naszej aplikacji:
- otrzymasz najświeższe informacje o wydarzeniach, z udziałem KPMG. Interesujące Cię wydarzenia, w łatwy sposób oznaczysz w swoim kalendarzu na iPadzie;
- dowiesz się o konkursach, programach i szkoleniach, które organizujemy;
- pobierzesz i przeczytasz interesujące Cię publikacje;
- będziesz na bieżąco informowana/y o ofertach pracy i praktyk w KPMG w Polsce;
- informacje o tym czym się zajmujemy, uzyskasz od pracowników KPMG w Polsce, wystarczy, że odwiedzisz nasz kanał na YouTube;
- znajdziesz tu również wszystkie niezbędne informacje kontaktowe, które umożliwią Ci nawiązanie kontaktu zarówno z KPMG, jak i z naszymi ambasadorami na polskich uczelniach wyższych.

Zainstaluj naszą aplikację KPMG Poland Career już dziś i pozwól nam informować Cię na bieżąco o wszystkim, co tworzymy z myślą o ludziach takich jak Ty!