Subscribe to our newsletter:

DergiBurada

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Lifestyle
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Doğan Burda Dergi bünyesinde bulunan ve farklı ilgi alanlarına yönelik onlarca dergiyi "DergiBurada" uygulamasında bulabilirsiniz...

Ücretsiz olan uygulamayı indirip dergilere abone olmanız ya da tek sayı şeklinde satın almanız mümkün.

Ayrıca çok sayıda ücretsiz yayın ve kitap da "DergiBurada" içerisinde sizleri bekliyor.

Dergi Abonelikleri:

"DergiBurada" uygulamamızla dergileri tek sayı şeklinde satın alma ya da abonelik yoluyla indirebilme imkanı sunuyoruz. Haftalık ve aylık dergiler için farklı abonelik süreleri ve fiyatlandırmaları uygulama içerisinde mevcut. Abonesi olduğunuz yayının abonelik süresi içerisinde bütün sayılarını iPad'inize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz abonelikler iTunes hesabınıza yansıtılıp, ücreti Apple tarafından hesabınızdan kesilecektir.
3,6 ve 12 aylık periyodlarda abonelik işlemi yapmanız mümkün. Uygulamada satın aldığınız ve abonelik süresi devam eden yayınları iptal etmediğiniz takdirde, abonelik süresinin bitimine 24 saat kala otomatik olarak yenileme yapılıp, aynı süre temel alınarak aboneliğiniz uzatılacaktır.
Aboneliğinizi uzatmak istemediğiniz takdirde, iptal işlemi gerçekleştirmek için, ayarlar bölümünden iTunes hesabınıza girerek aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Bu durumda, mevcut abonelik süresinin sonuna kadar aboneliğiniz devam edecek ve bu sürenin sonunda iptal olacaktır. Abonelik süresince, aboneliklerin iptal edilmesi mümkün değildir. Abonelik süresinin sonuna kadar aboneliğiniz devam edecektir.

Dergi Listesi:

Atlas, Auto Show, Bluejean, Capital, CHIP, Ekonomist, Elele, ELLE, Ev Bahçe, Evim, Formsante, Güncel Hukuk, Hafta Sonu, Heygirl, İstanbul Life, Level, Lezzet, Pcnet, Seninle, Tempo, Yacht Türkiye, Popular Science