Subscribe to our newsletter:

D-Smart Guide

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • News
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

D-Smart Guide ile televizyonda neler izleyebileceğinizi planlayın, istediğiniz programı kaydedin. Üstelik isterseniz de D-Smart Guide size beklediğiniz programı hatırlatsın.

D-Smart Guide uygulamasının ARA, HATIRLAT ve KAYDET özellikleri sayesinde en sevdiğiniz programları artık kaçırmanıza imkan yok.

AKILLI ARAMA
Kanal kanal dolaşmayın, ARA özelliğiyle anında istediğiniz programı bulun, ana ekranda çıkan kategori özelliği (sinema, dizi, belgesel, spor vb.) sayesinde yeni programlarla tanışın.

KENDİNİ HATIRLATAN PROGRAMLAR
Yoğunluktan kaçırabileceğinizi düşündüğünüz bir program varsa HATIRLAT özelliğini kullanın. Saati geldiğini o size kendi hatırlatsın.

KAYDEDİN KAÇMASIN.
Ayrıca D-Smart HD+ kutusuna sahipseniz kaçırmak istemediğiniz programları iPhone veya iPad’inizden KAYDET tuşuna basarak kaydedebilirsiniz.

D-Smart abonesi değilsiniz ama yine de sevdiğiniz kanalların yayın akışlarını takip etmek mi istiyorsunuz? Neden olmasın! D-Smart Guide sayesinde, yayın akışlarını D-Smart ile paylaşmış tüm TV kanallarının yayın akışlarını takip etmeniz mümkün. Üstelik kaçırmak istemediğiniz programlara da hatırlatma koyabilirsiniz.

D-Smart Guide uygulamasını iPhone ve iPad’inize indirin, gerisini ona bırakın.