Subscribe to our newsletter:

Blue Style

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Travel
I want this app
Download from AppStore

1.česká intuitivní cestovní aplikace, která byla vytvořena nejen pro snadný a pohodlný výběr vašeho zájezdu, ale také proto, aby vás provázela po celou dobu vaší dovolené.

Prostřednictvím této aplikace si svou dovolenou můžete vybrat přímo v on-line katalogu CK Blue Style, kde snadno a rychle naleznete kompletní a vždy aktualizovanou a přehlednou nabídku destinací a hotelů, přesně dle vámi zadaných kritérií – datum odletu a návratu, počet cestujících dospělých osob, počet dětí, typ stravování, délka pobytu, cena, nabídka Last Minute, Eurovíkendy etc...

Jakmile máte svou dovolenou již objednanou, tato aplikace vám umožní mít všechny důležité a stále aktualizované informace o vaši dovolené stále u sebe - informace o destinaci kam jste se rozhodli cestovat, o  vašem hotelu, k dispozici máte také stále aktuální cestovní dokumenty, které obsahují letenky, ubytovací vouchery, cestovní smlouvu se všemi zakoupenými službami a číslo pojištění, informace o odletu a příletu, důležité kontakty včetně kontaktů na delegáty v destinaci, mapu okolí, tipy na výlety, informace o autopůjčovnách, restauracích, kalkulačku měn, bohatý slovník a mnoho dalších užitečných a potřebných informací.

Tyto informace máte dokonce dostupné bez nutnosti internetového připojení v zahraničí. Aplikace si je jednoduše stáhne při prvním načtení vaší dovolené.

Přes tuto aplikaci si můžete také doobjednat doplňkové služby jako je cestovní pojištění Blue Comfort, a to ještě před vašim odletem na dovolenou nebo např. fakultativní výlety přímo v destinaci. Prostřednictvím této 1. české cestovní aplikace od CK Blue Style jste také v neustálém spojení s vašim delegátem v destinaci, kterého můžete v případě potřeby snadno a rychle kontaktovat.

Neváhejte využít také možnost sdílet svůj výběr dovolené nejen s rodinou, ale i s vašimi přáteli.

Budeme potěšeni, když využijete velmi jednoduchou možnost prostřednictvím této aplikace zhodnotit vaši dovolenou nebo nám zaslat nám jakékoliv vaše poznatky k této aplikaci, jelikož našim cílem je neustále služby zdokonalovat a poskytovat  vám tak precizní servis a to od prvního kontaktu s námi.

Vaše CK Blue Style

“Cestujte s tím, kdo se vyzná!”