Subscribe to our newsletter:

La Cucina Italiana Türkiye

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Food & Drink
I want this app
Download from AppStore

LA CUCINA ITALIANA TÜRKİYE

Condé Nast International Ltd. ve MC Basım Yayın Reklam Hiz. Tic. Ltd. Şti. işbirliğiyle La Cucina Italiana Dergisi yenilenen tasarımı ve genişletilen içeriğiyle Türkiye'de!

La Cucina Italiana, 1929'da İtalya'da başlayan lezzet yolculuğunu Amerika, Almanya, Belçika, Hollanda ve Çek Cumhuriyeti'nden sonra şimdi de Türkiye'de sürdürüyor. La Cucina Italiana, İtalyan mutfağının en özel tarifleri, pratik aşçılık teknikleri ve uzman tavsiyelerinin yanında Türk mutfağını da özgün bakış açısıyla ele alıyor.

Ayrıca ağzınızı sulandıracak lezzet dolu seyahatler, gastronomi dünyasından en son trendler ve haberler de her ay La Cucina Italiana Türkiye'de.


- La Cucina Italiana Türkiye'nin ücretli mobil versiyonunu AppStore üzerinden her ay düzenli olarak indirebilir veya dergiye abone olabilirsiniz.

- Aboneliklerde "otomatik yenileme" özelliği geçerlidir; sürenin bitimine 24 saat kala aboneliği iptal etmezseniz, abonelik otomatik olarak yenilenir.

- Otomatik yenileme özelliğini, cihazınızın "Ayarlar" menüsünden "Yenileme" özelliğini kapatarak devre dışı bırakabilirsiniz.

- Aboneliğinizi, başladıktan sonra sonlandırabilirsiniz ancak aboneliği, başladıktan sonra sonlandırsanız bile ücreti tahsil edilir.

- 12 Aylık Abonelik fiyatı 42,99 TL'dir


www.lciturkiye.com / www.lacucinaitaliana.com.tr

La Cucina Italiana Türkiye uygulaması,
MC Yayıncılık için dMags Network tarafından geliştirilmiş ve yönetilmektedir.
www.dMags.net