Subscribe to our newsletter:

Spor3

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Sports
  • News
I want this app
Download from AppStore

Spor3 iPhone uygulaması ile Spor3.com farkıyla Türkiye'den ve dünyadan tüm son dakika spor gelişmelerine iPhone'unuzdan anında ulaşabilirsiniz.

Spor3 iPhone uygulaması anlık bilgilendirme göndermez böylece hem telefonunuzun şarjını boş yere tüketmez hem de daha fazla kullanıcı memnuniyeti hedefler

Spor3'ün Türkiye'den ve tüm dünyadan spor spor haberleri, canlı maç anlatımları ve son dakika spor gelişmeleri gibi birçok konuya dair güncel haberlerini tarafsız bir bakış açısıyla okuyabilirsiniz. İnternette 2002 yılından bu yana milyonlara ulaşan Spor3.com, iPhone uygulaması Türkiye ve Dünya'nın gündemini cebinize taşıyor.

Haber uygulamamız ayrıca Haberler, Hürriyet, Milliyet, Habertürk, Zaman, Haber7, Sözcü ve Ensonhaber gibi diğer haber uygulamalarına kıyaslandığında daha hızlı ve daha az şarj tüketimiyle ön plana çıkmaktadır.

Facebook ve Twitter gibi sosyal medya uygulamalarının kullanıcı dostu arayüzü baz alınarak hazırlanan yeni Spor3 iPhone uygulamamız tüm iPhone modellerinde sorunsuzca çalışmaktadır ve iPad uyumludur...