Subscribe to our newsletter:

Cinsel Sağlık - Cinsel Problemler - Cinsel Sorular

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Health & Fitness
  • Medical
I want this app
Download from AppStore

Cinsel hayatnızda sorunlar mı yaşıyorsunuz?

O zaman bu uygulama tam size göre hemen ücretsiz bir şekilde indirin ve göz atmaya başlayın. İnsan hayatında, sağlıklı cinsel yaşamın öneminin farkındayız. Cinsel sağlık ve cinsel yaşam hakkında tüm merak edilenleri sizler için derledik toparladık bir araya getirdik.

Birçok toplumda yüksek sesle konuşmaktan rahatsız olunan konular arasında kuşkusuz ilk sıralarda yer alan cinsellik, sanılanın aksine utanılacak veya saklanılacak bir konu değildir. Heleki cinsel rahatsızlığı olan kişiler için bu durum daha da önem arz etmektedir. Cinsel rahatsızlığı olan kişiler, halk arasında kulaktan kulağa gezen çözümler yerine, bir an evvel doktora başvurması gerekmektedir.

Cinsel Sağlık uygulaması, insanların en çok karşı karşıya kaldıkları cinsel sorunları ve bu sorunlara çözümler içeren bir mobil uygulamadır. Birçok insan cinsel sorunlarla karşılaştığı an korkmaya ve çekinmeye başlamaktadır. Bu uygulamda çekinmenize gerek kalmadan, size faydalı bilgiler ile yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Geçmişten günümüze dek; gelişen teknoloji, iş stresi, özel hayatta yaşanılan sorunlar ve kişilerin partnerleri ile yaşadıkları problemler birçok cinsel rahatsızlığı beraberinde getirmektedir. Sanılanın aksine birçok cinsel problemin çözüm olanağı vardır. Cinsel sağlık uygulaması bu gibi sorunlara faydalı olacak bilgiler içermektedir.

Cinsel sağlık uygulaması çeşitli kategorilerden oluşmaktadır. Bu kategorilerden bazıları şunlardır; İlk gece, iktidarsızlık, genital herpes, erken boşalma, frengi, gebelik, doğum kontrol, ergenlik çağı, erkek cinselliği gibi birçok katagorilize edilmiş içerik vardır.

Cinsel sağlık uygulaması, çeşitli cinsel sağlık sorunlarınıza yardımcı olacak bilgiler içermektedir. Örneğin, yapılan araştırmalar şunu gösteriyor ki andropoz ile karşılaşan erkekler bunu kadınlarda meydana gelen menapoz gibi olgun karşılayamayarak bu yaşanılan sorunu cinsel isteksizliğe kadar götürebilmektedir. Cinsel sağlık uygulaması, andropoz hakkında derinlemesine bilgi içerdiği için erkek hastalara yol gösterici harita olabilmektedir.

Aynı zaman da kadınlarada, kadın cinselliği bölümünde yol gösterici içerikler vardır. Kadınlarda yaşanan gebelik veya geni herpes rahatsızlığı hakkında bilgi alabilmeleri için uygulamamız kullanıma hazırdır. Hem kadınların hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabilecekleri, basit ara yüz ile kullanımı kolay olan cinsel sağlık uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirip, rahatlıkla faydalabilirsiniz.