Subscribe to our newsletter:

Yol Yardım

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
  • Utilities
I want this app
Download from AppStore

Marmassistance Mobil Yol Yardım Uygulaması, Türkiye içerisinde garanti kapsamındaki aracınızla seyahat ederken aracınızla ilgili herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, marmassistance’ın sunduğu yol yardım hizmetlerine anında erişmenizi sağlar.

Marmassistance Mobil Yol Yardım Uygulaması’nı kullanarak, tek tuşla marmassistance 7/24 Alarm Merkezi’ne erişebilir, GPS erişimi ile yakındaki yetkili servislerin ulaşım ve iletişim bilgilerini edinebilir ve önceden girdiğiniz araç ve profil bilgilerinin marmassistance 7/24 Alarm Merkezi’ne otomatik transferi ile ihtiyacınız olan yol yardım hizmetlerine çok daha kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

* Alarm Merkezi’ni Arama

Aracınız ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda, marmassistance 7/24 Alarm Merkezi’ne ulaşmak için ana sayfaya girip, Alarm Merkezi ikonuna basmanız yeterli olacaktır. Uygulamayı ilk çalıştırdığınızda sizden alınan profil ve araç bilgileri marmassistance operatörlerinin önüne düşecektir. GPS erişimine izin verdiğiniz takdirde, operatörlerimiz kesin konum bilgilerinize ulaşabilecek ve gerekli yönlendirme ve ayarlamaları en doğru şekilde yapabilecektir.

* Servis Arama

Bulunduğunuz yere en yakın yetkili servisleri görmek için Ana Sayfa üzerinden Servislerim ikonuna basmanız veya direk Servislerim sayfasına gitmeniz yeterli olacaktır. Kesin konum tayini yapılabilmesi için, cihazınızın GPS erişimini etkin hale getirmeniz gerekmektedir.

* Profilim

Uygulamayı ilk açtığınızda girdiğiniz profil ve araç bilgilerinde gerçekleşen değişiklikleri, Profilim sayfasına girerek kaydedebilirsiniz.

* marmassistance

Marmassistance, Türkiye’ye seyahat eden uluslararası ziyaretçilere hizmet veren lider asistanslık şirketi olarak 1986 yılında kuruldu. Kuruluşundan itibaren, yol yardım, medikal, seyahat ve legal asistanslık alanlarında uygun fiyatlar ile en yüksek kalitede hizmet vermeyi kendine misyon edinen marmassistance, dünyanın önde gelen seyahat sigortası ve asistanslık şirketleri ile beraber çalışmaktadır.

Uluslararası alanda edindiği tecrübesini ve yüksek kalite standartlarını Türkiye sınırları içerisine de taşıyan marmassitance, şu anda Türkiye’de faaliyet gösteren önde gelen otomotiv üreticileri ve ithalatçılarına yol yardımı, satış sonrası, müşteri hizmetleri ve asistanslık alanlarında hizmetler sağlamaktadır.