Subscribe to our newsletter:

Computer Arts PL

Free
iPad
Genres:
  • Education
  • Newsstand
  • Arts & Photography
  • Computers & Internet
I want this app
Download from AppStore

Cyfrowe wydanie Computer Arts PL jest mutacją tradycyjnego, drukowanego magazynu adresowanego do wszystkich, którzy zawodowo, bądź hobbystycznie zajmują się szeroko rozumianą grafiką komputerową: obróbką fotografii cyfrowych, projektowaniem graficznym, designem, tworzeniem reklam, stron www, przygotowywaniem publikacji do druku i na nośniki cyfrowe. W każdym wydaniu zamieszczamy profile specjalistów, bądź firm działających w danej branży i przedstawiamy ich największe osiągnięcia, oraz zdradzamy techniki pracy. Ponadto testujemy urządzenia przydatne każdemu grafikowi komputerowemu np. monitory, tablety graficzne, myszki czy aparaty fotograficzne itp. W każdym wydaniu przedstawiamy także galerie prac naszych Czytelników, a w dziale Opinie prezentujemy komentarze polskich jak i zagranicznych uczestników rynku, dotyczące istotnych problemów branżowych.
Duży nacisk w naszym piśmie kładziemy na aspekty edukacyjne. To właśnie porady praktyczne i ćwiczenia tzw. tutoriale stanowią najważniejszą część magazynu Computer Arts. Dzięki naszym poradnikom opanujecie umiejętności obsługi najważniejszych programów graficznych, takich jak: Photoshop, Illustrator, Flash, CorelDRAW, Painter, Cinema 4D, Dreamweaver i nie tylko. Computer Arts uczy i inspiruje. Dzięki współpracy ze światową czołówką designerów, projektantów, artystów cyfrowych i uznanych studiów graficznych możemy naszym Czytelnikom przedstawiać najważniejsze branżowe trendy i mody.
Computer Arts dostarczy Wam niezbędnej wiedzy pomocnej w codziennej pracy, pozwoli rozwinąć skrzydła i odnieść sukces jako cyfrowy artysta, projektant, czy wolny strzelec.
A jeśli drogi Czytelniku nie działasz zawodowo, a pasjonuje Cię wspaniały świat grafiki i fotografii cyfrowej, to magazyn ten jest również dla Ciebie!

Wersja cyfrowa ukazuje się co dwa miesiące, a jej zawartość stanowią najciekawsze artykuły z wydań głównych (drukowanych) zarówno nowych jak i archiwalnych. Jednak w każdym wydaniu znajduje się także część materiałów nowych, dotychczas nigdzie wcześniej niepublikowanych. Zapraszamy do lektury.

Aplikacja pozwala na pobranie całego wydania na iPada i czytanie go oraz korzystanie z wielu opcji multimedialnych, bez konieczności stałego podłączenia do internetu. Jeśli jednak będziecie chcieli korzystać z pełnej interaktywności, np. z odsyłaczy w reklamach czy w artykułach do pobrania dodatkowych informacji z sieci, to połączenie z internetem jest konieczne.

Funkcje i dostępność
Wszystkie strony redakcyjne mają orientację poziomą
Nie ma możliwości skalowania wielkości stron
Niemal każdą fotografię i ilustrację w artykule można powiększyć
W artykułach i reklamach występują aktywne link do stron internetowych producentów, dystrybutorów bądź autorów tekstów, gdzie można uzyskać więcej informacji na temat prezentowanego zagadnienia