Subscribe to our newsletter:

Rüya Tabirleri ve Yorumları

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Reference
  • Lifestyle
I want this app
Download from AppStore

“Rüyam acaba ne anlama geliyor?”, “Rüyam ne demek istiyor?”. Rüyalarınız hayatınızın, psikolojinizin, endişe, kaygı ve heyecanlarınızın bir yansıması ve işaretçisidir. Rüyalara kehanet gibi bakmaktan çok kendinizi anlamak ve hayatınızla ilgili bir yön göstermesi için bakmak, doğru mesajları çıkarmak ve kendimizi anlamak çok önemli.

Geçmişten günümüze Türk kültürüne ve İslam inanışına uygun bütün rüya tabirlerinin derlemesini yapmış olduğumuz rüya tabirleri ansiklopedisinde tabirler günümüze uygun olarak yorumlanmıştır.
Arama kısmını kullanarak rüyanızda gördüğünüz nesnelerin yorumunu bulabilirsiniz.
Rüyada görülme şekline göre tabirler yazılmıştır. Örneğin sadece rüyada kedi görmek değil, rüyada kedinin tırmalamasını görmek gibi daha detaylı cevaplar bulabilirsiniz.
Rüyanızda en çok gördüğünüz nesneleri favorilerinize ekleyebilir, rüyalarınıza göre kendinizi ve psikolojinizi daha iyi anlayabilirsiniz.
Tabirleri dilediğinizde e-posta ile arkadaşınıza gönderebilir, twitter veya facebook hesabınızda paylaşabilirsiniz.

Uygulamadaki tabirler Türkiye’nin en kapsamlı rüya ansiklopedisi sitesi ruyatabirleri.com.tr’de güncellendiğinde eş zamanlı olarak güncellenir. Uygulamanın içeriği rüya tabiri uzmanları tarafından sürekli araştırılmakta ve güncellenmektedir.

Rüya Tabirleri uygulamamızdaki içeriğe bilgisayarınızdan www.ruyatabirleri.com.tr adresinden de ulaşabilirsiniz.

“Hayırdır inşallah” diyoruz ve rüyanızın size, hayırlı ve sizi mutlu edecek mesajlar vermesini diliyoruz.

Güle güle kullanın.