Subscribe to our newsletter:

Bajkowe Gry

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Games
  • Book
  • Educational
I want this app
Download from AppStore

Bajkowe gry to darmowa aplikacja zawierająca sześć gier, które bawią i uczą. Pomóż myszkom ukryć się przed kotkiem, a małemu niedźwiadkowi przejść przez labirynt i odnaleźć rodziców. Zabaw się z Jasiem w memory oraz ułóż z puzzli portret Dziada i Baby. Na koniec sprawdź swoje zdolności plastyczne – pokoloruj Kropelkę i ubierz choinkę w piękne świąteczne ozdoby.

Każda gra promuje jedną z 6 multimedialnych książeczek, które powstały na kanwie najpiękniejszych polskich baśni dla dzieci: „Chory kotek”, „Alminka we śnie”, „O Jasiu, co dwa razy świat okrążył”, „Kropelka”, „Bajka o niedźwiedziach, niedźwiedziątku i o małym złotowłosym dziewczątku” oraz „Dziad i Baba”.

Najmłodsi czytelnicy będą zachwyceni oprawą graficzną i przygotowanymi przez nas zabawami, a jednocześnie w nowoczesny sposób zapoznają się z kanonem polskiej literatury.

Po przejściu każdej z poszczególnych gier pojawia się informacja na temat pełnej multimedialnej wersji książeczki, którą można od razu pobrać, przechodząc do naszego sklepu.

Zobacz trailer "Bajkowych Gier": https://www.youtube.com/watch?v=Ffe65zEI_UQ