Subscribe to our newsletter:

Taksim Chat

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Social Networking
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Avrupa'nın en hızlı ve en eğlenceli sohbet hattı artık Itunes da!
Taksimchat'in ücretsiz uygulamasını hemen telefonuna indir ve sınırsız sohbetin keyfini yaşa!

Taksim Chat seviyeli sohbet etmek için açilan bir canli sohbet hattidir. Taksim Chat sabit bir telefon hattini aramaniz ile ayni sekilde ücretlendirilir. Hatları Flat olan katılımcılara ücretsizdir.

TAKSIM CHAT – MUHABBET HATTI SIKÇA SORULAN SORULAR

Taksimchat Itunes uygulaması ne işe yarar?

- Avrupanın en hızlı sohbet hattı Taksimchat ile doyasıya muhabbet parmağının ucunda! Taksimchat'in Itunes uygulaması sayesinde akıllı telefonun ya da tabletinle, Taksimchat'in binlerce kişilik arkadaş portföyüne istediğin zaman her yerden tek bir dokunuşla ulaşabilirsin. Ya da oluşturacağın 6 haneli pin kodu ile bir V.I.P oda oluşturabilir ve bütün arkadaşlarınla sana özel odanın içerisinde sohbet etmenin tadını çıkartabilirsin. Sohbet amaçlı kurulan hatlarımız , Dostluklar, Arkadaşlıklar, tanışma imkanları, ileriye dönük Iliskiler ve güzel sohbetler imkanı sunmaktadır.


Taksimchat'in Itunes uygulamasına nasıl ulaşabilirim?

-Takismchat uygulamasını APP Store Itunes işletim sistemi kullanan akıllı telefonuna ya da tabletine indirebilrisin. Arama motoruna "Taksimchat" yazman yeterli!

-Taksimchat uygulamasını nasıl kullanmalıyım?

1.Yükleme işlemini bitirdikten sonra şartları ve kullanım koşullarını içeren dökümanı kabul ettikten sonra Taksimchat Uygulamasının keyfini çıkartabilirsin.

2.Seçim butonu ile yaşadığın ülkeyi seçeceksin.

3.Ülkene özel çıkan numarayla Taksimchat eğlencesine hemen katılabilirsin!

4.Sohbet odalarımız görevli arkadaşlar tarafından denetlenmekte, olumsuz durumlarda hemen müdahale edilir.


- Taksimchat'in ücretlendirmesi nasıl oluyor?

Taksimchat'in renkli dünyasında sohbet etmek neredeyse BEDAVA! Taksimchat sabit hattınızın şehir içi görüşme tarifesine göre ücretlendirilir. Sabit hattınızla ya da GSM operatörünüzle yaptığınız anlaşmaya göre Taksimchat'in hizmetlerinden ÜCRETSİZ faydalanabilirsiniz.

Not: Tarifenizin ne olduğunu bilmiyorsanız lütfen operatörünüze sorunuz