Subscribe to our newsletter:

IFM

Free
iPad
Genres:
  • Business
  • Lifestyle
I want this app
Download from AppStore

İstanbul Fuar Merkezi (İFM)

İstanbul’u dünya fuarcılığının başkenti yapma amacıyla yola çıkan ve İDTM tarafından işletilen Türkiye’nin en büyük fuar alanlarına sahip İstanbul Fuar Merkezi(İFM)’de her yıl ortalama 100 fuar yapılmaktadır.

İFM’de düzenlenen, kendi sektörlerinde dünyanın en büyük fuarları arasında sayılan ve her yıl yurtiçi ve yurtdışından yüz binlerce ziyaretçi çeken ISK Sodex, Evteks, WEM, ISAF, Kapı, MÜSİAD ve Turkchem gibi uluslararası fuarlar vasıtasıyla binlerce firma yeni pazar ve fırsatlarla buluşmaktadır.

Havaalanı ve çevre yollarına yakınlığı, metronun merkezin içinden geçmesi, geniş otopark alanlarının mevcudiyeti, çevre düzenlemeleri ve mükemmel altyapısı İFM’yi cazip merkezlerden biri haline getirmektedir.

---

Istanbul Expo Center (IFM)

Established with the aim of making Istanbul the capital city of the world fair organizations and having the largest exhibition ground in Turkey, the IFM operated by WTC Istanbul hosts 100 fairs on average every year.

Thousands of companies meet with new markets and opportunities thanks to such international fairs organized every year at IFM and considered among the largest fairs of the world in their sectors attracting hundred thousands of visitors both from the country and across the world.