Subscribe to our newsletter:

Türk Telekom Avantaj

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Lifestyle
  • Shopping
I want this app
Download from AppStore

Türk Telekom Avantaj uygulaması ile anlaşmalı markaların size özel fırsatlarını, her sektörden indirimleri, sokak sokak gezmeden, farklı sitelerde aramadan takip edebilir; beğendiğiniz kampanyaların indirimlerinden tek bir tıkla ÜCRETSİZ faydalanabilirsiniz!

Türk Telekom’un ayrıcalıklı ve birbirinden farklı marka fırsatlarını aynı çatıda toplayan avantajlar platformu ile en sevdiğiniz markalardan alışveriş yapmak artık çok daha kolay!

Türk Telekom Avantaj uygulaması ile;

• Eğlenceden, teknolojiye, aksesuardan, mobilyaya birçok farklı sektörden hayatınızı kolaylaştıracak avantajlardan kolayca faydalanabilir,
• Otel rezervasyonlarınızdan araç kiralamaya kadar seyahatlerinizi ayrıcalıklı indirim fırsatları ile planlayabilir,
• Yakınınızdaki kampanyaları haritada görüntüleyerek konumunuza en yakın kampanyalardan haberdar olur ve kolaylıkla ulaşmak için yol tarifi alabilir,
• Uygulamadan gelecek bildirimlerle size özel hazırladığımız kampanyalardan önce siz haberdar olur, yakınlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Uygulama içinden ücretsiz olarak alabildiğiniz fırsat kodlarından kampanyaya dahil olan markanın web sitesindeki ilgili alana giriş yaparak ya da markanın mağazalarındaki yetkililere göstererek faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya katılan markaların sundukları fayda ve katılım şartlarına uygulama içinden kampanya detay sayfalarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.