Subscribe to our newsletter:

KrzyżówkiPRO – panoramiczne i klasyczne

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Lifestyle
  • Games
  • Word
I want this app
Download from AppStore

KrzyżówkiPRO – najlepsze panoramy i krzyżówki klasyczne do wygodnego rozwiązywania na iPhonie i iPadzie!

+++ Ponad 300 dostępnych krzyżówek +++ Każdego miesiąca dodatkowe krzyżówki +++ Rozwiązuj za darmo lub uzyskaj dostęp do całej bazy panoram i krzyżówek klasycznych +++

[ - ] JAKOŚĆ KRZYŻÓWEK
Krzyżówki do aplikacji przygotowuje zespół redakcyjny pracujący nad kilkunastoma tytułami szaradziarskimi sprzedającymi się każdego roku w milionach egzemplarzy. Krzyżówki tworzone są przez profesjonalistów, a następnie poddawane są wieloetapowej korekcie. Dzięki temu rozwiązywanie naszych panoram i krzyżówek klasycznych stanowi przyjemne wyzwanie poszerzające wiedzę i stanowiące trening dla umysłu.

[ - ] ILOŚĆ KRZYŻÓWEK
Krzyżówki tworzymy z pasją od kilkunastu lat. Nasza baza zawiera dziesiątki tysięcy najlepszych zabaw słownych różnego rodzaju. Każdego miesiąca dodajemy nowe krzyżówki panoramiczne i klasyczne, tak by użytkownikom aplikacji nigdy nie zabrakło rozrywki na najwyższym poziomie.

[ - ] JAKOŚĆ APLIKACJI
Aplikacja KrzyżówkiPRO została opracowana przez jeden z najlepszych w Polsce zespołów grafików 
i programistów. Dzięki temu jest przejrzysta, działa szybko, jest zgodna z najnowszymi trendami 
i wytycznymi Apple. Posiada też mnóstwo technologicznych udogodnień, które sprawiają, 
że rozwiązywanie krzyżówek jest przyjemne: inteligentne przeskakiwanie liter, płynne powiększanie, oznaczanie wybranych definicji, specjalnie opracowana klawiatura z polskimi znakami, inteligentne przewijanie i wiele, wiele innych.

[ - ] ZACZNIJ NA JEDNYM URZĄDZENIU, ZAKOŃCZ NA INNYM
W domu rozwiązujesz krzyżówki na iPadzie, a w autobusie na iPhonie? Nie ma problemu! Dzięki
 aplikacji KrzyżówkiPRO możesz rozpocząć rozwiązywanie krzyżówki na jednym urządzeniu 
i kontynuować na innym całkowicie automatycznie.

[ - ] LIGA ROZWIĄZUJĄCYCH KRZYŻÓWKI
Dołącz do innych kochających rozwiązywanie krzyżówek! Dzięki integracji z Game Center zdobywaj odznaki. Za każdą krzyżówkę przyznajemy punkty – porównuj je z innymi szaradzistami w rankingach dla konkretnej krzyżówki i globalnej tabeli wyników.

[ - ] NAJLEPSZA OFERTA
Nasza aplikacja jest darmowa, nie zawiera żadnych reklam i ograniczeń. Na start dostajesz od nas pakiet krzyżówek gratis. Dodatkowo co miesiąc będziemy dodawali co najmniej pięć kolejnych darmowych krzyżówek najwyższej jakości. Lubisz rozwiązywać więcej? Wystarczy wykupić subskrypcję – dzięki niej masz dostęp do całej bazy krzyżówek znajdujących się w aplikacji – bez żadnych ograniczeń ilościowych. Co miesiąc będzie się w niej pojawiało mnóstwo nowych panoram i krzyżówek klasycznych, by zawsze czekały na Ciebie nowe słowne wyzwania. Miesiąc dostępu do całej bazy kosztuje tylko 0,99 €, a za pół roku zapłacisz jedynie 4,49 €. Pamiętaj – subskrypcja NIE odnawia się automatycznie – od Ciebie zależy, czy ją przedłużysz.

Połamania umysłów!