Subscribe to our newsletter:

MK Cafeteria

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Food & Drink
I want this app
Download from AppStore

Aplikacja "MK Cafeteria" od MK CAFÉ, to doskonała szansa na poznanie tajników przygotowywania wspaniałej kawy. I to aż na kilkadziesiąt sposobów! Od prawdziwego Espresso i puszystego Latte Machciatto, po aromatyczne Espresso Martini, Kawę zaczarowaną pomarańczą i idealne w gorący dzień, zimne Malinowe Frappe. Znajdziesz tu przepisy i proste i bardzo wykwintne, dzięki którym podbijesz serca i podniebienia swoich gości.

A gdy będziesz potrzebować drobnej pomocy… Sprawdź, co podpowie Ci zawodowy barista. Pod jego okiem stworzysz z pewnością idealną kawę!

To nie wszystko! „MK Cafeteria” podpowie Ci, które składniki z lodówki możesz wykorzystać do zrobienia kawy. Wystarczy, że zaznaczysz je na liście, a aplikacja podpowie Ci pasujące do nich przepisy. Możesz też stworzyć własną listę zakupów, która podczas wizyty w sklepie ułatwi Ci zebranie składników do Twojej wymarzonej kawy!
„MK Cafeteria” to wiedza na temat kawy zamknięta w prostej i eleganckiej formule. Korzystanie z tej aplikacji to prawdziwa przyjemność. Pochwal się nią przed znajomymi ... lub zachowaj dla siebie tajemnicę swoich wyjątkowych kaw :-)

MK CAFÉ - Polecana przez baristów.