Subscribe to our newsletter:

İspanyolca Cepte

$0.99
iPhone / iPad
Genres:
  • Travel
  • Education
I want this app
Download from AppStore

Günlük yaşam ve iş hayatında karşınıza çıkabilecek tüm kelime ve cümleleri İspanyolca öğretmenleri ile beraber bir araya getirip, kategorilere ayırdık. Bu kelime ve cümlelere hakim olduğunuzda, İspanyolca konuşma ve anlamada hiçbir sıkıntınız kalmayacak.

Uygulama size kelime ve cümleleri ekrana sıralayacak, yapmanız gereken, kelimenin İspanyolca'sını Türkçe'sine yada Türkçe'sini İspanyolca'sına sürüklemek, eğer eşleme doğru ise hem kelime, hemde çevirisi diğerlerinden farklı ortak bir çerçeve içine girecek. Bu arada beliren ikona tıklayarak kelimeyi bildiklerim tablosuna ekleyebilirsiniz. Bildiklerim tablosu kelimeleri ana çalışma alanında kullanılmamaktadır.

Uygulamanın modern tasarım şekli ile rahat ve etkili bir şekilde çalışabileceksiniz. Hafızanıza kaydettiğiniz kelimeleri bildiklerim tablosuna ekleyerek ana çalışma alanından çıkarabileceksiniz. Unuttuğunuz kelimeleri tekrar isterseniz, bildiklerim alanından ana çalışma alanına ekleyebileceksiniz. Kelime ve Cümleleri bildiklerim ve bilmediklerim diye ayırma imkanınız sürekli kelime hazinenizi zenginleştirmenizi sağlayacak.

Bir kez alındığında hem IPad hem IPhone hem de IPod Touch ta rahatlıkla kullanabileceksiniz.