Subscribe to our newsletter:

Devri Alem

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Games
  • Family
  • Simulation
I want this app
Download from AppStore

Devri Alem’e Hoş Geldin!
Amacın; İstanbul’dan başlayarak, sana verilen görevleri tamamlamak ve karşılığında kazanacağın Mil Puanlarla mümkün olduğunca çok şehre seyahat etmek, yeni insanlarla tanışmak ve en çok Tecrübe Puanı toplamak.
Nasıl Seyahat Edersin?
Başlangıç puanına ek olarak kazanacağın Mil Puanlarla; ekonomi veya business uçak bileti satın alarak ya da özel jet seçeneğini tercih ederek seyahat edebilirsin.
Tecrübe Puanı Nedir? Nasıl Kazanırsın?
Sana verilen görevleri tamamlayarak veya seyahat ettikçe Tecrübe Puanı toplayabilirsin. Daha fazla görev tamamlayarak, daha çok Tecrübe Puanı kazanabilirsin.
Nasıl Mil Puan Kazanırsın?
Her şehirde bulunan Oyun Çadırı’nda oynayacağın oyunlardan ve o şehirdeki stadyumdan maç sonuçları için tahmin yaparak, cafelerde ya da seyahatin sırasında diğer oyuncularla sohbet ederek, anahtarları toplayarak Mil Puan kazanabilirsin.
Oyun Çadırı Nedir?
Her şehirde bulunan Oyun Çadırlarında çeşitli oyunlar oynayabilir, bu oyunlardaki başarına göre seyahatlerinde kullanabileceğin, Mil Puanlar kazanabilirsin.
Maç Tahmini Nedir?
Her şehirde bulunan stadyumlardan oynayabileceğin, maç sonuçları için tahmin yaparak, daha fazla Mil Puan kazanabileceğin bir oyundur.