Subscribe to our newsletter:

Blesk

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • News
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Nově celý on-line obsah aplikace zdarma!
------------------------------------------------

Zprávy, celebrity, aktuální kauzy, sport, videa, obsáhlé fotogalerie a elektronická podoba tištěného vydání. To vše najdete v aplikaci deníku Blesk.

Průběžně aktualizovaný obsah přizpůsobený displeji mobilního telefonu je možné si také stáhnout do zařízení a číst v metru, letadle nebo na místech se špatným internetovým pokrytím. Nechybí ani noční režim pro čtení pod peřinou.

Aplikace je zdarma s výjimkou elektronické podoby tištěného deníku Blesk. Jeho předplatné na měsíc vyjde jen na 10,99 EUR nebo výhodněji na rok na 119,99 EUR. Cena obsahuje také přístup ke kompletnímu archivu od dubna 2013 přímo v aplikaci. Po ukončení předplatného se přístup ke všem (i staženým) číslům Blesku zamkne. Zakoupené předplatné se automaticky prodlužuje na další období. Zrušení prodlužování nebo přechod mezi oběma délkami předplatného lze provést v nastavení iTunes účtu přímo v zařízení vždy nejpozději 24 hodin před začátkem dalšího období.

Chcete-li využívat už zakoupené předplatné na svých dalších zařízeních, zaregistrujte se a přihlašte se v nich stejným jménem a heslem.

Aplikace je optimalizovaná pro iPhone 4 a iPad 2 a vyšší, obojí minimálně s iOS 8.