Subscribe to our newsletter:

Deník Sport

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Sports
  • News
I want this app
Download from AppStore

Kompletní elektronická podoba deníku Sport, on-line aktualizované zpravodajství, sestřihy z nejvyšší fotbalové ligy, živé přenosy, fotogalerie. To vše a ještě mnohem víc nabízí nová aplikace nejčtenějších českých sportovních novin.

Najdete v ní vše o fotbale, hokeji, tenise, atletice, cyklistice, motorismu, golfu a mnoha dalších sportovních odvětvích. Aktuální analýzy, rozhovory a komentáře doplňují rozsáhlé fotogalerie, videoreportáže a přenosy. Nemohou chybět ani podrobné statistiky, žebříčky a tabulky.

Vše lze díky offline režimu stáhnout do vašeho zařízení a číst v metru, letadle nebo na místech se špatným internetovým pokrytím.

Předplatné deníku Sport na měsíc vyjde jen na 10,99 EUR nebo výhodněji na rok na 109,99 EUR. Za to dostáváte nejen aktuální vydání každý den a průběžně aktualizované zpravodajství, ale také přístup k archivu přímo v aplikaci. Podmínkou je pouze aktivní předplatné. V opačném případě se přístup ke všem (i staženým) číslům Sportu zamkne a stejné je to i s průběžně aktualizovanými články.

Chcete-li využívat už zakoupené předplatné na svých dalších zařízeních, zaregistrujte se a přihlašte se v nich stejným jménem a heslem.

Aplikace je optimalizovaná pro iPhone 4 a iPad 2 a vyšší, obojí minimálně s iOS 6.1.