Subscribe to our newsletter:

Livescore for ČESKÁ LIGA - Česká republika fotbalová liga - Příslušenství, vyplývá, postavení, střelci a videa s oznámeními volných Push

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Sports
  • News
I want this app
Download from AppStore

Tato aplikace vám nabízí nejlepší statistiky, budete někdy najít v aplikaci smartphone nebo kdekoliv jinde. S jeho ohromující uživatelsky přívětivé rozhraní, real-time živé vysílání, live skóre, příslušenství, postavení, historické údaje a jedinečné oznámení Push záznamů s neomezeným počtem výběrů týmu, to vám přináší nejlepší sportovní zážitek vůbec pro váš iPhone a iPod touch, a to i pro nejnáročnější fanoušky.

To vám dává přesně to, co potřebujete. Příslušenství, vyplývá, postavení a střelci v jedné obrazovce, velmi snadné použití. S novým elegantním designem a intuitivním navigačním systémem, můžete získat přímo na informace, které hledáte s minimálním úsilím můžete.

Hlavními rysy jsou:
- Intermediate Tabulka - něco jedinečného, můžete vidět, jak se váš tým postupoval v průběhu šampionátu a jeho živé pozici v tabulce
- Výsledky a příslušenství - live
- Střelci - Nejlepší střelci pro celou ligu, a pro každý tým
- Zápasy z každého týmu - doma nebo na cestách
- Video - nejlepší video s hlavními událostmi hry budete někdy najít na Internetu
- Kurzy - z nejlepších sázek stránky
- Oznámení Push - zvolte váš oblíbený tým dostat živé oznámení Push, když zápas tohoto týmu začne, branky nebo když zápas skončí.

Neustále pracujeme na aktualizaci aplikace. V krátkém čase, bude obsahovat celou historii šampionátu, s výsledky, střelci a videa z každé hry. Bude to něco jedinečného.

__________________________________________________________________________________________

This application offers you the best statistics you will ever find in a smartphone application or anywhere else. With its astounding user friendly interface, real-time live broadcast, live score, fixtures, standings, historical data and unique push notification alerts with unlimited team selections, it delivers you the best sports experience ever for your iPhone and iPod touch, even for the most demanding fans.

It gives you exactly what you need. Fixtures, results, standings and scorers in a single screen, very easy to use. With a new sleek design and intuitive navigation system, you can get straight to the info you’re looking for with minimal effort.

The main features are:
- Intermediate Standings - something unique, you can see how your team has progressed during the championship and its live position in the table
- Results and fixtures - live
- Scorers - top scorers for the whole league and for each team
- The matches of each team - home or away
- Video - best video with the main events of the game you will ever find on the Internet
- Odds - from the best bets sites
- Push notification - select your favorite team get live push notification when a match of that team will start, a goal is scored or when the match ends.

We are constantly working on updating the application. In short time, it will contain the entire history of the championship, with results, scorers and videos of each game. It will be something unique.