Subscribe to our newsletter:

yolamola

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Travel
  • Navigation
I want this app
Download from AppStore

Çelik Motor
yolamola Tatil Yolculuğu Applikasyonu

Çelik Motor güvencesiyle yaratılan yolamola, tatil yolculuğuna çıkmaya hazırlananların en önemli yardımcı olacak. Tatile çıkmadan önce yapılması gerekenler listesinin organize edilmesinden, yol boyunca tüketilecek yaklaşık yakıt miktarına kadar olmazsa olmaz birçok özellik bir arada yolamola’da.
Ancak yolamola’yı eşsiz kılan size tatil yolculuğu için verdiği öneriler.

yolamola, hayata bir mola verip tatile çıkanlara tatil yolunda birçok farklı öneri sunuyor. Tatil için gideceğiniz hedefi seçtikten sonra Lezzet Rotası, Eğlence Rotası, Kültür/Tarih Rotası ya da Direkt Rota seçeneklerinden birini seçiyorsunuz. Böylece tatile giderken tatili yaşamaya yolda başlıyorsunuz. yolamola seçtiğiniz rota üzerindeki görülmesi gereken noktaları işaretleyerek tatil yolculuğunu tatilin çok eğlenceli bir parçası haline getiriyor.

Örneğin, Lezzet Rotası’nı seçtiğinizde, yol üzerindeki en ünlü restoranları, kıyıda köşede kalmış keşfetmenizi bekleyen lezzet duraklarını işaretliyor. Size de yolamola ile hayata bir mola verip tatilden olduğu kadar tatil yolculuğundan da keyif almak kalıyor.

yolamola ile artık tatil yolda başlıyor.