Subscribe to our newsletter:

Календар рибалки

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Weather
  • Sports
I want this app
Download from AppStore

Дізнайтеся кращі періоди для риболовлі на основі сонячно-місячної теорії.
Безкоштовна програма Календар рибалки зі спортивним, простим і дружнім інтерфейсом допоможе вам:
- дізнаватися найкращі періоди годівлі для риб протягом місяця;- одним кліком отримувати інформацію на кожен день і розташування (найкращий час для риболовлі, час сходу та заходу сонця, фази місяця);- отримувати прогноз погоди для вибраного розташування (температура, швидкість і напрям вітру тощо);- виявляти нові місця для риболовлі безпосереднім пошуком на карті або введенням назви (інтегровано з Google Maps);- зберігати свої улюблені місця, щоб згодом їх можна було легко знайти.Вам не доведеться розробляти складні графіки, і зовсім не потрібно бути астрофізиком, щоб використовувати результати, отримані за допомогою цієї програми. Усе викладено чітко та інтуїтивно зрозуміло.
Незалежно від того, чи ви ловите коропа чи хижу рибу, чи займаєтеся спортивною риболовлею чи сидите з вудкою, Календар рибалки допоможе збільшити ваші шанси на успіх. Збирайтеся на риболовлю з розумом!
Clear Fishing – це європейський розробник, що спеціалізується на програмах для мобільних телефонів, призначених для прісноводного спортивного рибальства. Наша команда складається зі спортивних рибалок, консультантів, журналістів, художників, аніматорів, фотографів, редакторів і програмістів із понад 6 країн. Уже більше десяти років ми займаємося забезпеченням рибалок журналами й путівниками, організовуємо різноманітні заходи, змагання, ярмарки та виставки, а також створюємо веб-сайти та програми для мобільних телефонів.
Щоб дізнатися більше про методи рибної ловлі, снасті, приманки, блешні, волосіні та вузли, а також отримати поради та рекомендації експертів, скористайтеся іншими програмами торгової марки Clear Fishing, які доступні в усьому світі. Ми ретельно розробили й структурували інформацію, яку надаємо користувачам, тому ви матимете більший успіх під час своєї наступної риболовлі.