Subscribe to our newsletter:

Kalendarz brań wędkarskich

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Weather
  • Sports
I want this app
Download from AppStore

Dowiedz się, jakie są najlepsze okresy dla wypraw połowowych w oparciu o teorię solunarną.
Darmowa aplikacja Kalendarz brań wędkarskich, odznaczająca się prostym i przyjaznym interfejsem,  pomoże Ci:
- Bez trudu dowiedzieć się, jakie są najlepsze okresy karmienia ryb w ciągu miesiąca
- Jednym kliknięciem uzyskać informacje na poszczególne dni i miejscea (najlepsze czasy połowów, godziny zachodów i wschodów Słońca, fazy Księżyca)
- Pobierać prognozy pogody dla wybranych miejsc (temperatura, prędkość i kierunek wiatru, itp.)
- Określać nowe obszary połowów poprzez bezpośrednie wyszukiwanie  mapę lub wpisując nazwę (funkcje zintegrowane z Google Maps)
- Zapisywać swoje ulubione miejsca, dzięki czemu można je później łatwiej znaleźć ponownie
Nie będziesz musiał tworzyć skomplikowanych wykresów i nie będziesz potrzebował być astrofizykiem, aby móc korzystać z wyników dostarczonych przez tę aplikację. Wszystko jest w niej zostało zaprojektowane, aby było przystępne i działało intuicyjnie.
Czy łowisz karpie, czy też ryby drapieżne; czy uprawiasz wędkarstwo muchowe, czy też spławikowo-gruntowe, zwiększ swoje szanse na branie za pomocą aplikacji Kalendarz brań wędkarskich. Organizuj swoje wyprawy wędkarskie w sposób przemyślany!
Clear Fishing jest europejskim deweloperem oprogramowania, specjalizującym się w aplikacjach telefonii komórkowej, dedykowanych słodkowodnemu wędkarstwu sportowemu. Nasz zespół składa się z biorących udział w konkursach wędkarzy, konsultantów, dziennikarzy wędkarskich, grafików, animatorów, fotografów, wydawców i programistów z ponad 6 krajów. Przez ponad dziesięć lat, z pasją zajmujemy się dostarczaniem wędkarzom czasopism i przewodników, organizowaniem imprez, konkursów, targów i wystaw, a także tworzeniem stron internetowych i aplikacji do telefonów komórkowych.
Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat technik połowowych, sprzętu wędkarskiego, przynęt, zanęt, żyłek i węzłów, a także uzyskać wskazówki i porady ekspertów, niezawodnie odkryj też inne aplikacje udostępniane międzynarodowo pod marką Clear Fishing. Mamy starannie zaprojektowane i skonstruowane materiały informacyjne, dające Klientom więcej szans na sukces w kolejnych wyprawach wędkarskich.