Subscribe to our newsletter:

Auto.cz

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Utilities
  • News
I want this app
Download from AppStore

Nejčtenější web o autech přichází na iPhone!

Novinky, testy, bazar, plnohodnotné diskuse, rozsáhlé fotogalerie, videa, upozornění na nové články. To vše nabízí nová aplikace Auto.cz pro vaše iPhony a iPody touch.

Dočtete se vše o značkách Abarth, Acura, Alfa Romeo, Alpina, Aston Martin, Audi, Avia, Bentley, BMW, Bugatti, Buick, Cadillac, Caterham, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Dacia, Daewoo, DAF, Daihatsu, Dodge, Ferrari, Fiat, Fisker, Ford, Geely, Honda, Hummer, Hyundai, Infiniti, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, KTM, Lada, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lexus, Lincoln, Lotus, MAN, Maserati, Maybach, Mazda, McLaren, Mercedes-Benz, MG, Mini, Mitsubishi, Morgan, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls Royce, Rover, Saab, Scania, Seat, Smart, Spyker, SsangYong, Subaru, Suzuki, Škoda, Tata, Tatra, Tesla, Toyota, Volkswagen, Volvo, Zetor*

Samotná aplikace je zdarma, zpolatněný je pouze přístup do rubriky Bazar. Vybrat si můžete z předplatného na 24 hodin v ceně 0,99 EUR a na 1 měsíc v ceně 2,99 EUR. Přenos předplatného na další zařízení je možný po přihlášení uživatelským jménem a heslem z webu Auto.cz až do počtu 10 zařízení. V případě smazání aplikace a opětovné instalace je možné zakoupené předplatné obnovit v Nastavení. Aplikace může zobrazovat reklamu.

Aplikace vyžaduje iOS 7.1 a vyšší. Pro optimální fungování doporučujeme iPhone 5 a vyšší.

Auto.cz - Nejlepší jízda v mobilu

* Názvy značek mohou být registrovanými ochrannými známkami jednotlivých automobilek.