Subscribe to our newsletter:

WOW - Wielkie Otrzesiny

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Schowaj indeks do szuflady, zrzuć z siebie strój galowy i pędź na 9. edycję WOW! Być może to właśnie na Wielkich Otrzęsinach poznasz tę dobrą duszę, która później podzieli się notatkami? W tym roku będzie ku temu wiele okazji, bo WOW! zintegruje aż 40 000 studentów w 3 miastach –Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie . Kupując jeden bilet, masz automatyczny wjazd do najlepszych miejscówek na klubowej mapie Twojego miasta. A razem z Tobą masa rozimprezowanych studentek i studentów. Będzie się działo!

WOW! to szalone wędrówki pomiędzy klubami, żywiołowe koncerty, liczne pokazy, atrakcje i konkursy z wartościowymi nagrodami do wygrania! W klubach porwą Cię dziesiątki klimatów muzycznych, poczynając od house'u, przez disco, electro, przechodząc w czarne rewiry (hip-hop, r&b, funk, soul), zahaczając o indie rock, alternatywną, latino, klasyki lat 70' i 80', kończąc muzyce irlandzkiej czy akustycznym jazzie...

WOW! Wielkie Otrzęsiny to pozycja obowiązkowa w kalendarzu każdego żaka. Doświadczenie z poprzednich edycji pokazuje: kto nie zaliczy WOW!, ten nie może nazywać się studentem – przynajmniej nie w imprezowym tego słowa znaczeniu ;) W końcu WOW! łączy wszystkich, bez względu na kierunek czy rok - studentki i studentów, 'pierwszaków' i magistrów, uniwerek i polibudę, publiczne i prywatne, dzienne i wieczorowe... Poznasz wspaniałych ludzi i czeka Cię wyjątkowa dawka energii i dobrych emocji, które pomogą naładować akumulatory na cały rok. Aś bezie dziaoo!!!:)