Subscribe to our newsletter:

Freshmarket Przywilej Korzyści

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Lifestyle
  • Food & Drink
I want this app
Download from AppStore

Robisz zakupy we Freshmarkecie? Koniecznie pobierz tę aplikację mobilną! Dzięki niej otrzymasz dostęp do atrakcyjnych kuponów rabatowych – codziennie innych. Pokażemy Tobie także świeże spojrzenie na jedzenie – ta aplikacja dostarczy Ci szereg sprytnych porad kulinarnych i spożywczych.

Najważniejszą funkcją aplikacji jest dostęp do indywidualnych kuponów promocyjnych do wykorzystania na zakupach w sklepach Freshmarket. Każdego dnia możesz wybrać 1 z 3 dostępnych kuponów. Każdy kupon jest ważny 24 godziny. W ten sposób możesz np. dostać kilkunastoprocentowy rabat na zakupy albo kupić interesujący Ciebie produkt w obniżonej cenie. Oprócz kuponów jednodniowych będziemy proponować Ci także kupony specjalne, ważne przez dłuższy czas, dopasowane idealnie do Twoich preferencji. Ponadto, dołączając identyfikator naszego nowego programu lojalnościowego Fresh Club Przywilej Korzyści do swojego konta użytkownika otrzymywać będziesz 1 kupon podczas każdych zakupów.

Główne funkcje aplikacji Freshmarket:
- dostęp do indywidualnych kuponów rabatowych i promocyjnych
- baza ponad 200 porad do kuchni i przepisów
- podgląd zebranych punktów we Fresh Club
- podgląd e-nagród, dostępnych we Fresh Club
- przegląd aktualnej oferty promocyjnej
- przegląd produktów w obniżonych cenach dla członków Fresh Club
- możliwość dodawania do bazy aplikacji własnych propozycji porad i przepisów
- definiowanie ulubionych promocji
- lokalizator najbliższych sklepów Freshmarket
- zgłaszanie nowych lokalizacji, w których mógłby pojawić się Freshmarket
- kącik muzyczny z porcją świeżych przebojów.

Z dumą informujemy, że Freshmarket wprowadza nowy program lojalnościowy pod nazwą Fresh Club Przywilej Korzyści. Program umożliwi zbieranie punktów za zakupy w naszych sklepach. Każda wydana złotówka w sklepie to jeden punkt we Fresh Clubie. Zebrane punkty można wymieniać na rabaty do wykorzystania z powrotem na zakupach lub e- nagrody, których katalog jest dostępny w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej www.freshmarket.pl. Aby w pełni korzystać z przywilejów, jakie przygotowaliśmy dla klubowiczów, załóż konto użytkownika w aplikacji mobilnej lub na stronie i dopisz do niego identyfikator karty z programu lojalnościowego. Niech Twoje zakupy procentują!

Więcej informacji na temat nowego programu lojalnościowego Fresh Club Przywilej Korzyści znajdziesz na stronie www.freshmarket.pl.