Subscribe to our newsletter:

101 Marek

Free
iPad
Genres:
  • Lifestyle
  • Catalogs
I want this app
Download from AppStore

"101 marek, które musisz znać" - publikacja podsumowująca wpływ 25 lat gospodarki rynkowej na polskie marki. Wybór tych brandów, które odniosły w tym czasie rynkowy i wizerunkowy sukces.
 
Bogato ilustrowana książka prezentuje dwie grupy poslkich marek: te, które powstały przed 1989 rokiem i poradziły sobie w warunkach wolnej konkurencji oraz te, które powstały po 1989 roku i zdobyły rynek oraz uznanie. Każdy opis opatrzony jest metryczną z podstawowymi informacjami o brandzie: dacie jego powstania, branży, którą reprezentuje, oraz o aktualnym właścicielu. W tekstach opisano historię brandów, w tym zmiany właścicielskie, ich cechy szczególne, pozycję rynkową i szczególne osiągnięcia wizerunkowe.
 
Lektura publikacji pozwala uporządkować wiedzę o polskich markach, prześledzić - poprzez ich losy - zmiany na rodzimym rynku, w poszczególnych branżach, a także zmiany w sposobach promocji brandów. Stanowi również źródło inspiracji dla tych, którzy pracują nad DNA marek i chcą o nich ciekawie opowiadać.