Subscribe to our newsletter:

Uroda Życia

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • News
  • Newsstand
  • Women's Interest
I want this app
Download from AppStore

"Uroda Życia” to nowy miesięcznik luksusowy, wyjątkowe połączenie portretów ludzkich i psychologii. To magazyn, który celebruje życie i skupia się na jego najważniejszych aspektach. Autentyczność, harmonia, równowaga i optymizm to kluczowe wartości leżące u podstaw koncepcji Urody Życia.
Redaktor Naczelną Urody Życia jest Anna Maruszeczko, dziennikarka telewizyjna i radiowa.
Wśród felietonistów są m.in. Jacek Borcuch, Stanisława Celińska, Katarzyna Lengren oraz Małgorzata Szumowska. Współpracują m.in. Marzena Rogalska, Jacek Masłowski, Agata Tuszyńska oraz Agnieszka Maciąg.
Pismo jest skierowane do kobiet, które nieustająco poszukują nowych życiowych inspiracji i pogłębionych treści.


Aplikacja umożliwia kupowanie poszczególnych numerów miesięcznika (w cenie 1,79 €). Ponadto Uroda Życia jest dostępna w systemie prenumeraty:

- 1 miesiąc: 1,79 €
- 3 miesięcy: 4,99 €
- 6 miesięcy: 9,99 €
- 12 miesięcy: 19,99 €.


Zasady działania odnawialnej prenumeraty:

- opłata za prenumeratę jest pobierana z konta Użytkownika w iTunes po potwierdzeniu decyzji zakupu
- zakup prenumeraty zostanie potwierdzony pocztą elektroniczną przez iTunes
- okres prenumeraty rozpoczyna się w momencie zakupu. Pierwsze dostępne wydanie to bieżący numer miesięcznika Urody Życia.
- prenumerata ulega automatycznemu przedłużeniu na kolejny okres chyba że Użytkownik z niej zrezygnuje, nie później jednak niż na 24 godziny przed końcem bieżącego okresu prenumeraty
- opłata za przedłużanie zostanie pobrana z konta iTunes Użytkownika w ciągu 24 godzin poprzedzających zakończenie bieżącego okresu prenumeraty z aktualnie obowiązującą ceną prenumeraty
- Użytkownik może zarządzać wykupionymi prenumerami, zmieniając w iPadzie lub iPhonie dane w polu "Ustawienia/Store/Apple ID/Subscriptions/Manage"
- Użytkownik nie może anulować opłat z tytułu prenumeraty, które już zostały pobrane.
- po zakupie prenumeraty Użytkownik traci możliwość skorzystania z okresu darmowego dla danej publikacji, jeśli taki był przewidziany przez wydawcę
- ceny zakupu pojedynczych wydań oraz prenumeraty mogą być podane w innej walucie niż € w zależności od kraju zamieszkania Użytkownika.

Polityka prywatności:
http://www.edipresse.pl/ipad/privacypolicy2.html

Regulamin:
http://www.edipresse.pl/ipad/terms.html