Subscribe to our newsletter:

FlyAndI

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Utilities
  • Travel
I want this app
Download from AppStore

Jesteśmy wiodąca polską firmą zajmująca się odzyskiwaniem odszkodowań od linii lotniczych. W przypadku uzasadnionych roszczeń szczycimy się 100% skutecznością.

FLY&I jest liderem w branży roszczeń odszkodowawczych dotyczących opóźnienia, odwołania lotu oraz odmowy przelotu. Jesteśmy jedyną europejską firmą która uzyskała wsparcie Unijne aby zwiększyć świadomość podróżujących jak również zaoferować pomoc w odzyskaniu odszkodowania.

Działamy sprawnie i skutecznie czego dowodem jest zwiększająca się z miesiąca na miesiąc liczba złożonych roszczeń. Procedura FLY&I dzięki swojej unikalności jest dużo efektywniejsza niż złożenie roszczenia samodzielnie przez pasażera oraz tańsza od ofert innych firm odszkodowawczych. Dzięki ustabilizowanej pozycji na rynku europejskim mamy szacunek linii lotniczych. Nasza praca nie kończy się na kilku listach wysłanych do przewoźnika w Twoim imieniu, idziemy dalej – składamy skargi do rodzimych Urzędów Lotnictwa oraz kierujemy sprawy na drogę sądową. Po uzyskaniu wyroku przeprowadzamy egzekucję komorniczą, jeśli zachodzi taka konieczność. Wszystko robimy w Twoim imieniu i jesteś informowany o poszczególnych etapach naszych prac.

Szanuj Swój czas i powierz nam odzyskanie Swojego odszkodowania.

Naszym celem jest zapewnienie każdemu Klientowi najlepszej usługi i skutecznej pomocy w uzyskaniu należnego odszkodowania lotniczego.
Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników posiadających wieloletnie doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań lotniczych, którzy oferują naszym Klientom profesjonalne porady dotyczące uzyskania odszkodowania lotniczego.