Subscribe to our newsletter:

RezManager

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
  • Food & Drink
I want this app
Download from AppStore

Rezervasyon defterinizi kaldırabilirsiniz, artık RezManager yanınızda:

Uygulamamız sayesinde size özel elektronik rezervasyon defteri oluşturuyoruz. Böylece deftere yazdığınız isimler, telefonlar ve diğer bilgiler uçup gitmiyor, sayfa aralarında kaybolmuyor. Onları sizin için özenle saklıyoruz. Hem aldığınız rezervasyonları nerede olursanız olun kolaylıkla inceleyebiliyor; hem de sizin için oluşturduğumuz müşteri veri tabanı sayesinde sizi tercih eden müşterilerin bilgilerine anında ulaşabiliyorsunuz.

Masalarınızın doluluk durumunu tek bir ekranda incelemek artık mümkün:

Rezervasyonlu misafirlerinize önceden rezerve ettiğiniz yerleri tek bir ekrandan inceleyip masalarını gösterirken, o an gelen misafirlerinize de yine aynı ekrandan bekletmeden masalarını gösterebilirsiniz. Müşterilerin ortalama kalış sürelerini belirleyip, bir sonraki rezervasyonun geliş saatini hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Aylık doluluğunuzu takip etmek için bir tık yeterli:

Her gün gelen müşterilerinizin ve masalarınızın takibini sizin adınıza biz yapıyoruz. Günlük tutulan dosyalara, her ay oturup vakit harcamanıza da son veriyoruz. Her an istatistiklerinizi inceleyip günlük performansınızı ölçebilir, haftalık ve aylık raporlarınızı inceleyerek bir sonraki ayın planını oluşturabildiğiniz gibi; bir sonraki ayın doluluğunu tek bir sayfada düzenleyip iyileştirebilirsiniz.