Subscribe to our newsletter:

Madre Ksiazki

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Education
  • Book
I want this app
Download from AppStore

Mądre Książki to niekomercyjny serwis poświęcony literaturze popularnonaukowej. Zarówno tej w klasycznej papierowej formie, jak i w postaci e-booków.

Księgarnie i biblioteki pełne są kolorowych książek popularnonaukowych o chwytliwych tytułach oraz entuzjastycznych recenzjach umieszczonych na obwolutach przez specjalistów od marketingu. Niestety część z tych publikacji zawiera błędy edytorskie, merytoryczne lub promuje pseudonaukowe teorie i nierzetelne badania. W gąszczu tysięcy dostępnych książek coraz trudniej znaleźć te, które są naprawdę wartościowe!

Z tego powodu powstały Mądre Książki – niekomercyjny serwis założony przez pasjonatów popularyzacji nauki. Wierzymy, że opracowywane przez nas recenzje pomogą rozpoznać pozycje popularnonaukowe, które warte są przeczytania.

Nasza aplikacja pozwoli Ci być zawsze na bieżąco ze światem Mądrych Książek. Dzięki niej bez trudu wyszukasz interesujące Cię recenzję, otrzymasz informacje ze świata nauki, nie przegapisz ciekawych wydarzeń. W oparciu o Twoje zainteresowania sama zaproponuje książki, które mogą Ci się spodobać. Dodatkowo pozwoli na szybkie zlokalizowanie najbliższych bibliotek i księgarni.

Dzięki naszej aplikacji książki popularnonaukowe będą naprawdę w zasięgu ręki!