Subscribe to our newsletter:

Livescore for Latvian Higher League Virsliga - SynotTip Virslīga

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Sports
  • News
I want this app
Download from AppStore

Šis pieteikums piedāvā labāko statistiku jūs kādreiz atrodam viedtālrunis pieteikumu vai jebkur citur. Ar savu apbrīnojams lietotājam draudzīgu interfeisu, reālā laika tiešraidē, dzīvot score, ķermeņi, kopvērtējumā, vēsturiskie dati un unikālas push paziņošanas brīdinājumus ar neierobežotu komandu atlasi, tā nodrošina jums labāko sporta pieredzi jebkad jūsu iPhone un iPod touch, pat visprasīgākos fani.

Tas dod jums tieši to, kas jums nepieciešams. Ķermeņi, rezultāti, Līgas un Rezultatīvākie spēlētāji vienā ekrānā, ir ļoti viegli izmantot. Ar jaunu gludu dizainu un intuitīvu navigācijas sistēmu, jūs varat saņemt tieši uz info jūs meklējat ar minimālu piepūli.

Galvenās iezīmes ir šādas:
- Intermediate kopvērtējums - kaut kas unikāls, jūs varat redzēt, kā jūsu komanda ir progresējusi čempionāta un tā dzīvu pozīciju tabulā laikā
- Rezultāti un aprīkojums - dzīvot
- Rezultatīvākie spēlētāji - top spēlētāji visai līgas un katrai komandai
- Par spēlēm katrai komandai - mājās vai prom
- Video - labākais video ar galvenajiem notikumiem spēli jūs kādreiz atrast internetā
- Odds - no labākajiem derību vietnēs
- Push paziņojums - izvēlieties savu mīļāko komandu saņemt dzīvu push paziņojumu, kad mačs šī komanda sāks, tiek gūts vai ja Spēle noslēdzās ar rezultātu.

Mēs pastāvīgi strādājam pie atjaunināšanu pieteikumu. Īsā laikā, tas ietver visu vēsturi čempionāta, ar rezultātu, dejotāju un video no katras spēles. Tas būs kaut kas unikāls.