Subscribe to our newsletter:

MTBiznes.pl

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Shopping
I want this app
Download from AppStore

Wydawnictwo MT Biznes istnieje od 2001 roku.
Jesteśmy już jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się wydawnictw ekonomiczno-biznesowych w Polsce. Naszym celem jest prezentowanie najnowszych tendencji w dziedzinie zarządzania, marketingu, ekonomii i psychologii biznesu. Książki kierowane są do menedżerów wszystkich szczebli, środowiska akademickiego oraz wszystkich zainteresowanych tematyką biznesową.
Jakość - dla zapewnienia jak najwyższej jakości i przydatności publikacji stale współpracujemy z takimi wydawnictwami jak Harvard Business School, The Crown Publishing Group czy Amacom Books a Division of The American Management Association. Dzięki temu możemy zaoferować polskiemu czytelnikowi w krótkim czasie światowe bestsellery. Wielką wagę przywiązujemy zarówno do zawartości, jak i wyglądu naszych książek. Wszystkie publikacje opracowywane są przez doświadczonych tłumaczy, redaktorów, konsultantów merytorycznych, grafików komputerowych. Opierając się na ich profesjonalizmie i kwalifikacjach, przygotowujemy i publikujemy książki na najwyższym poziomie.
Książki - dobrze przemyślana, starannie przygotowana oferta wydawnicza, uwzględniająca potrzeby rynku czytelniczego. Powiększamy ją systematycznie - w każdym roku działalności wprowadzamy na rynek osiem-dziesięć nowych tytułów. Jesteśmy pewnym i dobrym źródłem informacji.
Nasi czytelnicy - to najaktywniejsi przedsiębiorcy i menedżerowie wielu specjalności, właściciele i kierownicy firm, przedstawiciele zawodów o dużym prestiżu społecznym - dynamiczni, zamożni i wpływowi, dysponujący dużą siłą nabywczą i potencjałem inwestycyjnym. Są to idealni odbiorcy szeroko pojętych dóbr konsumpcyjnych i luksusowych czy np. usług finansowych, sieciowych i korporacyjnych. Naszymi czytelnikami są również przedstawiciele środowiska akademickiego, nauczyciele i studenci.
Sprawna dystrybucja - nasze publikacje dzięki współpracy z najważniejszymi hurtowniami, sieciami punktów sprzedaży detalicznej i przemyślanej polityce direct mailingu, opartej na szczegółowych i obszernych bazach danych, są sprawnie rozpowszechniane na terenie całego kraju. Jesteśmy obecni w salonach sieci EMPiK, księgarniach Matras, Traffic Club i innych dużych, dobrych księgarniach naukowych i ekonomicznych. Pełna nasza oferta jest także dostępna na stronach internetowych księgarni Merlin.pl.
Recenzje i artykuły - na temat naszych książek stale ukazują się w wielu magazynach biznesowych, tygodnikach i dziennikach, jak również w prasie branżowej (m.in. Manager Magazin, Businessman.pl, Gazeta Prawna, Rzeczpospolita, Gazeta Finansowa, Wprost, Polityka, Newsweek, Brief, Marketing w Praktyce i wiele innych).