Subscribe to our newsletter:

Sinax

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
I want this app
Download from AppStore

Sineklik sistemleri uygulaması evde ve işyerinde konfor ve rahatlık isteyen herkes içindir.
Sivrisinek, kara sinek ve bütün uçan-yürüyen böceklerin sizin keyfinizi kaçırmasına engel olacak sistemleri size tanıtacak.
Sineklik sistemleri uygulaması çok çeşitli yelpazede, size en uygun ve birbirinden farklı sineklik sistemlerini seçmenizde yardımcı olacak.
Evinizdeki ya da işyerinizdeki her türlü pencere ve kapı sistemlerine uyumlu dikey stor, yatay stor, sürme ve sabit sineklik sistemlerini beyaz ya da istediğiniz başka renklerde bulabilirsiniz.
Yatay kapı pencere ve sineklikleri ith. iml. iç ve dış tic. ltd. şti. SİNAX markası ile Avrupa, Rusya, Ortadoğu ülkeleri ve Türkiye pazarlarında sineklik sektörünün öncü üretici firmalarından biridir.
Uygulamayı indiren herkes doğrudan uygulamadaki anasayfa bölümünde bulunan bağlantı aracılığı ile bizimle görüşebilir veya mail gönderebilir. İlgili bağlantılardan web sitemize veya bütün sosyal ağlarımıza da ulaşabilirsiniz.
Uygulama, dileklerinizi ve notlarınızı paylaşmak için yazıcıda yazdırma yeteneğine sahiptir.
Daha iyi algılamak için - iki renkli tema - koyu ve açık ton seçilmiştir.
Sinax- merkez ofisininin konumunu gösteren harita eklenmiştir.
En aktüel (düzenli olarak güncellenen)sineklik sistemlerinin yenilenmesi ve modernleşmesi bilgileri uygulamada mevcuttur.
Uygulamanın içindeki sohbet işlevi ile ‘’ Canlı bağlantı’ yapılabilir.
Uygulamayı indiren herkes sohbet işlevini kullanarak firmadan hızlı bir şekilde cevap alabilir.
Bizimle ilgili görüş, öneri, şikayet ve memnuniyet bildirmek isterseniz kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olmak çok kolaydır.
Üç adımda bunu yapabilirsiniz:
E-mail adresinizi girin,
kullanıcı adı ve bir şifre seçin.

-Canlı bağlantı işlevi ile canlı görüşmeyi gerçekleştirebilir ve anında cevap alabilirsiniz
-On-line görüşme üzerinden sipariş verebilir veya fiyat alabilirsiniz.
-Bütün sistemler hakkında teknik ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sineklik sistemleri uygulaması tüm pencere üreticileri ve montaj bayilerine veya tüm yapı marketlerine faydalı olacaktır.Sineklik kurulum ve kullanım videolarını izleyen herkes, dışarıdan yardım almadan ve pahalı araçlara gerek duymadan 5-10 dakikada kendi sinekliğini toplayabilir ve montajını yapabilir.