Subscribe to our newsletter:

DT Ticari

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Productivity
I want this app
Download from AppStore

Kurumsal bir konum toplama uygulamasıdır. Sadece kullanıcı adı ve şifreleri verilmiş bayiiler giriş yapabilmektedir. Kullanıcı adı ve şifresi bulunan kullanıcılar sırasıyla:

1. Giriş Ekranı:
Uygulama ilk defa açılıyorsa uygulama giriş ekranı gelecektir. Kullanıcı adı ve şifre girildikten sonra ikinci ekrana geçecektir. Başarıyla sisteme giriş yapıldıktan sonra bu ekran atlanır ve bundan sonra her uygulama açıldığında kullanıcılar konum alma ekranına yönlendirilir.

2. Konum Alma Ekranı:
Bu ekranda kullanıcılar işlemek istedikleri mekanın konum bilgilerini girebilmektedirler. Herhangi bir sorunla karşılaşıldığında konum al butonuna basılarak adres alma işlemi tekrarlanmalıdır. Kullanıcılar bu ekranda kapı numarası, cadde adı gibi alanları güncelleyebilir. Diğer alanlar değiştirilemez. Adres alınamazsa sonraki ekrana geçilemez.

3. Zorunlu Bilgiler Ekranı:
Bu ekranda kullanıcılardan 2 fotoğraf çekmeli ve diğer üç alanı eksiksiz ve doğru doldurmalıdır. Aksi takdirde kullanıcılar son ekrana geçemeyeceklerdir.

4. Diğer Bilgiler Ekranı:
Girilmesi zorunlu olmayan bilgilerin bulduğu ekrandır. Kullanıcılar isteğe bağlı olarak herhangi bir alanı doldurabilir ve işlemini tamamlayabilir.