Subscribe to our newsletter:

inovatif

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Business
  • Finance
I want this app
Download from AppStore

İnovatif Sigorta'nın marka imajı inovasyon kelimesi temel alınarak konumlandırılmıştır. İnovasyon kelimesi, yenilikçi, fark yaratan ve insanların hayatlarını verimlilik çerçevesinde kolaylaştıran anlamını taşımaktadır.

Şirketimizin öncelikli hedefi de; müşteri odaklı yaklaşım ve müşteri memnuniyeti prensipleri çerçevesinde sunduğu hizmet kalitesini sürekli kılmak ve müşterilerimizden gelen geri bildirimler doğrultusunda uygulamalarımıza, ürünlerimize yön vermektir. Öyle ki bu yola; sadece sigortaladıklarımızı değil, müşterilerimizin memnuniyetini de teminat ve güvence altına almak için çıktık.

Sigortacılığın en temel esaslarından birisi olan karşılıklı güven, şirketimizin de en temel ölçütleri arasında yer almaktadır. Güven, hem müşteri ilişkileri hem de müşteri bilgilerinin gizliliği anlamında bizim için ciddi boyutta önem arz etmektedir. Müşterilerimizle karşılıklı iyi niyet prensibi çerçevesinde kurduğumuz diyaloglar, müşteri sadakatini arttırmakla birlikte firmamız için de katma değer haline dönüşmektedir.

İnovatif Sigorta olarak, misyonumuzda da belirttiğimiz gibi müşterilerimize pratik çözümler sunarak en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi hedeflemekteyiz. Bizim için değerli olan bu hedefi sürekli kılmak ve gerçekleştirmek için iş ortaklarımız ve sigortalılarımız ile birlikte bu yolda elele yürüyeceğimize olan inancımız tamdır.

Şirketimiz, G14915-7HZB levha numarası ile TOBB'a kayıtlıdır.

Saygılarımızla.

Vizyonumuz
Türkiye'nin en iyi sigorta aracı kuruluşu olmak.

Misyonumuz
Müşteri odaklı yaklaşımımız ve hizmet sürecinde sunduğumuz pratik çözümlerimiz ile müşterilerimize ve iş ortaklarımıza sağladığımız memnuniyeti güvence altına alarak sürekliliğini sağlamak.