Subscribe to our newsletter:

Actelion NP - phone

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Education
  • Medical
I want this app
Download from AppStore

Edukacyjna aplikacja firmy Actelion, posiadająca kilkadziesiąt ilustracji medycznych, jest wyjątkową pomocą wizualną, która pomaga pracownikom służby zdrowia poprawić jakość rozmów z pacjentami. Każda sytuacja kliniczna jest przedstawiona w dobrze zorganizowany sposób z prostymi ilustracjami, ikonami i krótkim pomocniczym tekstem dla lekarza.

Dzięki opcji rysowania lekarz może robić własne rysunki/oznaczenia na każdej stronie w aplikacji.

Aplikacja Actelion NP:
• skraca czas konsultacji,
• poprawia kontakt lekarz-pacjent,
• zwiększa zaufanie pacjenta do opieki zdrowotnej,
• zwiększa zrozumienie pacjenta dla stosowanej terapii.

Aplikacja została zaprojektowana, aby rozwiązywać największe codzienne problemy lekarzy związane z edukacją pacjentów z nadciśnieniem płucnym.

Prostota i uporządkowanie
Dla każdego pacjenta konsultacja z lekarzem to bardzo stresująca sytuacja, w której zdolność pacjenta do absorbowania informacji jest bardzo ograniczona. W związku z tym stworzyliśmy aplikację, która doskonale prezentuje każdą sytuację kliniczną, w bardzo prosty sposób, z dużą ilością wysokiej jakości rysunków, łatwych do zrozumienia. Nasza aplikacja doskonale uzupełni wyjaśnienia każdego lekarza i nie pozostawi żadnych niejasności.

Czas
Presja czasu w dzisiejszej opiece zdrowotnej z niekończącymi się kolejkami i pełną poczekalnią nie oznacza, że trzeba zaprzestać edukacji pacjentów. Przemyślana struktura aplikacji z ilustracjami, ikonami i krótkim pomocniczym tekstem, w połączeniu z niezwykle łatwą w użyciu nawigacją sprawi, że lekarze mogą dać swoim pacjentom w ciągu minuty lub dwóch proste wyjaśnienia, na które zasługują.

Prostota
Pacjent powinien skoncentrować się na tym, co lekarz ma do powiedzenia, a nie być rozpraszany przez krzykliwe technologie współczesnych tabletów, dlatego nasza aplikacja jest prosta i stonowana, dzięki czemu lekarz może wykorzystać ją jako pomocnicze narzędzie, które uzupełni jego wyjaśnienia i pomoże przekazać pacjentom najważniejsze wiadomości w możliwie najkrótszym czasie.

Zagadnienia
W aplikacji znajdują się następujące tematy medyczne:
Budowa i czynność zdrowych płuc
Budowa i czynność serca
Rozwój nadciśnienia płucnego
Rozwój nadciśnienia płucnego, wyniki pomiarów
Objawy i klasyfikacja wg NYHA
Procedury diagnostyczne – przegląd
Wydolność fizyczna i kontrola przebiegu choroby
Kategorie i epidemiologia
Leki i toksyny
Grupa I – Choroby tkanki łącznej
Grupa I – Wady wrodzone serca (klasyfikacja)
Grupa II – Choroby lewego serca – wady zastawkowe serca
Grupa III – POChP
Grupa III – Włóknienie płuc
Grupa III – Zaburzenia oddychania podczas snu (Obturacyjny bezdech senny)
Grupa IV – Ostra zatorowość płucna – skrzepliny w płucach
Grupa IV – Przewlekłe zakrzepowo-zatorowe nadciśnienie płucne
Grupa V – Sarkoidoza
Leczenie – Szlak prostacykliny
Leczenie – Szlaki endoteliny i tlenku azotu
Ogólne zalecenia
Leczenie uzupełniające
Tlenoterapia
Terapia antynikotynowa
Nadwaga

actelion,Actelion,np,NP,nadciśnienie płucne,płuca,płuco,budowa płuc,rozwój nadciśnienia,leczenie,leczenie nadciśnienia,objawy nadciśnienia,objawy,klasyfikacja,klasyfikacja nadciśnienia,przebieg choroby,tętnicze nadciśnienie płucne,TNP,tnp,PAH,pah,kategorie nadciśnienia,grupy nadciśnienia,epidemiologia,ogólne zalecenia,tlenoterapia,terapia antynikotynowa,edukacja,edukacja pacjentów,edukowanie pacjentów