Subscribe to our newsletter:

BenBeşiktaş

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Travel
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

Ben Beşiktaş, Beşiktaş’ta yaşamayı sevenler için yapılmış lokal bir etkinlik uygulamasıdır. Konser, tiyatro, sergi, sanat etkinlikleri ajandası ve yeni mekanlar keşfetmek için bir fırsattır.

Şu an
Beşiktaş’ta şu an olan konser, tiyatro oyunu, çocuk tiyatro oyunu, sergi, opera, bale, film gösterimleri, stand up, kültür merkezi etkinlikleri, seminer, söyleşi, festivaller vb. lokal etkinliklerden BenBeşiktaş sizleri haberdar eder. Gün gün Beşiktaş eğlence hayatını takip edebileceğiniz bir ajandadır.

Beşiktaşlı
Beşiktaş’ta tecrübe edilmesi, bilinmesi gereken şeyleri sizlere blog tarzında aktaran bir bölümdür. “Denediniz mi?” “Gittiniz mi?” “Gördünüz mü?” ile tarihi yerlerden, festivallere, Beşiktaş sokaklarında gitmek, görmek , denemek isteyeceğiniz gezilecek yerlerden bahseder.

Etkinlikler
Tiyatro sahneleri, galeriler, sinemalar, kültür merkezleri hakkında mekan, telefon, email, adres bilgisi bulundurur, yöne tarifi verir, en yakınınızdakini haritadan bulmanızı sağlar. Konserler, çocuk oyunları, tiyatro oyunları, sergiler, hobi aktiviteleri, operalar, seminerler, söyleşiler, dinletiler hakkında yer, zaman (tarih, saat) bilgilerini gün gün kategorize edilmiş şekilde size ulaştırır. Evden kaçış oyunları hakkında da ev, oyunun konusu, oyun seans saatleri hakkındaki bütün bilgiler Ben Beşiktaş “Etkinlik” bölümünde mevcuttur. Size en yakın etkinlik alanı en üstte çıkacaktır.

Mekanlar
Beşiktaş’taki bütün lokal pastaneler, kahvaltıcılar, kafeler, restoranlar,meyhaneler, publar, barlar, BenBeşiktaş’ta “Mekanlar” bölümünde bulunur. Lokal mekanlara yön tarifi, mekan bilgisi, telefon, email, adres bilgilerine ulaşabilir, lokasyonunuza göre size en yakın kafe, bar, pub, meyhane, restoran, pastahane, yemek yenilecek yeri haritadan görebilir ve hakkında yorum yapabilirsiniz.

Diğer
BenBeşiktaş’la ilgili tavsiye, öneri, eleştirilerinizi iletişim bölümünden yazabilir, ankete katılabilir, sosyal medyadan (Facebook, Instagram, Twitter) BenBeşiktaş’ı takip edebilirsiniz.

Abbasağa’dan Levent’e, Gayrettepe’den Arnavutköy’e, Akaretler’den Etiler’e, Bebek’ten Yıldız’a, Ulus’tan Balmumcu’ya, Levazım’dan Vişnezade’ye, Akatlar’dan Kuruçeşme’ye, Ortaköy’den Nispetiye’ye kadar İstanbul Beşiktaş ilçe sınırları içerisindeki bütün lokal etkinlik ve mekanlar BenBeşiktaş’ta.