Subscribe to our newsletter:

Projekt domu Heliodor

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Utilities
  • Lifestyle
I want this app
Download from AppStore

This app allows you to learn about the Heliodor home project. Through the two modes of interaction user can see arrangement of rooms in the house and walk through the whole interior of the building. Label products which are exposed in the app allow users to familiarize themselves with the home building and finishing elements. These labels include the necessary contact details of the distributors as well.

***

Aplikacja pozwala na zapoznanie się z projektem domu Heliodor. Poprzez dwa tryby interakcji użytkownik ma możliwość dogodnego obejrzenia rozkładu pomieszczeń w obiekcie oraz w pełni dowolnego spaceru po jego wnętrzu. Zawarte w aplikacji etykiety produktów umożliwiają zaznajomienie się użytkownikom z elementami wykończenia domu oraz zawierają niezbędne dane kontaktowe dystrybutorów.

Projekt domu Heliodor należy do najbardziej udanych w ofercie Archetonu. Potwierdza to wyjątkowe zainteresowanie inwestorów, o które nie jest łatwo, kiedy chodzi o projekty domów parterowych z użytkowym poddaszem o tak dużej powierzchni. Projekt domu Heliodor ma zaprojektowaną z rozmachem część wspólną dla rodziny: z otwartą kuchnią, kominkiem i gabinetem na parterze. Użytkowe poddasze mieści przestronną łazienkę i 4 duże sypialnie z balkonami. Główna – dwuosobowa, jest ustronnie oddzielona różnicą poziomów od pozostałych i wyposażona we własną łazienkę i garderobę. Sylwetka domu jest bogata i reprezentacyjna: oprócz komfortowego mieszkania dla 6 osób, zamyka dwustanowiskowy garaż i dużą kotłownię. Najbardziej efektowny element Heliodora, poza frontową lukarną z balkonem i podcieniem, to półkoliste przeszklenie jadalni. Światło i widok z ogrodu dociera aż do otwartego na pokój dzienny holu i schodów prowadzących do strefy nocnej. Migoczące tafle na łuku pod balkonem robią ogromne wrażenie z zewnątrz. Kształtują także absolutnie niepowtarzalny charakter wnętrza pokoju dziennego w Heliodorze i całego domu.