Subscribe to our newsletter:

Skor

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Sports
I want this app
Download from AppStore

Skor futbol uygulaması ile Iddaa programında yer alan;
-Canlı maçların İddaa kodu, dakika,canli skor,gol,kart ve oyuncu degisikligi bilgilerine (istenen maclarin onemli olaylari anlik bildirim (Push Notification) ile uygulama kapali olsa dahi anında iletilmektedir) (UCRETSIZ)
-Gecmis maclarin Iddaa kodu,skor,gol,kart ve oyuncu degisiklikleri bilgilerine
-Gelecek maclarin Iddaa kodu,tarih ve saat bilgilerine ulasabileceksiniz.
-Tum liglerin fiktur ve puan durumu bilgilerine ulasabileceksiniz.
-Türkiye'nin onde gelen spor yazarlarinin gunluk ve gecmis kose yazilarina ulasabileceksiniz
-Dilediginiz mac,takim,lig ya da spor yazarina “Takip Ettiklerim” bolumune ekleyerek kolayca ulasabileceksiniz,
-Dilediginiz maclarin skor ve golleri kaydeden oyuncu bilgilerini anlik olarak veya mac ertesinde Facebook, Twitter ve e-mail araciligi ile yorumlarinizi da ekleyerek arkadaslarinizla paylasabileceksiniz.
-Arama özelligi ile mac listelerini Iddaa kodu,takim adi ve lig adina gore filtreleyerek arayabileceksiniz.
Canli Sonuclar:
O an oynanan macların listelendigi bolumudur.Istediginiz maci listenin yukarisinda yer alan arama kismindan Iddaa kodu,takim,lig bilgilerine gore arayabilir ve kolayca ulasabilirsiniz. Maclarin sol tarafinda sirasi ile macin Iddaa kodu ve anlik dakika bilgileri gosterilmektedir. Macla ilgili detayli dakika,skor,gol,kart ve oyuncu degisikligi bilgilerine ulasmak icin takim isimlerine tiklayabilirsiniz.Mac detay sayfasindaki paylas butonuna tiklayarak maci Facebook,Twitter profillerinizde yorumunuz ile arkadaslarinizla paylasabilir veya e-mail araciligi ile gönderebilirsiniz. Maclarin yaninda yer alan notification ikonuna tiklayarak takip ettiklerim listenize ekleyebilir ve macin onemli olaylarindan ve canli skor bilgilerinden anlik bildirim ozelligi ile haberdar olabilirsiniz.
Tüm Maçlar:
Uygulamanın oynanmış,oynanmakta olan ve oynanacak olan tüm maçların listelendiği bölümüdür.İstediğiniz maçı listenin yukarısında yer alan arama kısmından İddaa kodu,takım,lig bilgilerine göre arayarak veya Lig ve Tarih butonlarına tıkladıktan sonra açılacak olan listeden seçip filtreleyerek kolayca ulaşabilirsiniz.
Takip Ettiklerim:
Uygulamanın yalnızca takip etmeyi tercih ettiğiniz maç,takım,lig ve yazarların listendiği bölümüdür. Seçilen maçları ve yazarları,maçlar,takımlar,ligler ve yazarlar sekmeleri altında ayrıştırılmış olarak görebilirsiniz.Takip ettiklerim listesine yeni bir takım, lig veya yazar eklemek için Takip Et sekmesinde listenin sağ tarafında yer alan notification ikonuna tıklayarak ekleme yapabilirsiniz.
Yazarlar:
Uygulamanın, spor yazarlarının günlük köşe yazılarının listelendiği bölümüdür. Yazarın yazısının tümünü okumak için yazarın üzerine tıklayabilirsiniz. Seçilen yazı ilgili gazetenin mobil sitesi uygulama içerisinde açılacaktır. Yazarların yanında yer alan ikona tıklayarak yazarı takip ettiklerim listenize ekleyebilir ve istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.
***Gonderilen mesajlar da dahil olmak uzere uygulamanin tamamı UCRETSIZDIR...

Skor is a soccer application which displays:
-Scores and details of live matches (Sends push notifications about events of selected matches and teams)
-Match details (Goals,Cards,Substitutions)
-Results and details of all matches in specified periods
-Articles of Turkish soccer columnists
-Users can add matches, teams, leagues and columnists to the favorites section to follow them easily
-Users can share the results and scorers of matches with their friends by using facebook, twitter and e-mail
-Search function filters the list according to iddaa code,team name,league