Subscribe to our newsletter:

Traseo. Szlaki, trasy, mapy

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Travel
  • Navigation
I want this app
Download from AppStore

Traseo to baza ponad 60 tysięcy tras turystycznych - ruszasz na rower czy pieszo w góry, chcesz uprawiać jogging, nordic walking lub inny sport - tu znajdziesz pomysły na ciekawe przebiegi tras, w tym wiele pętlowych, umożliwiających powrót w to samo miejsce.

Aplikacja umożliwia także zakup profesjonalnych podkładów mapowych wydawnictwa Compass. Dokładne mapy offline w połączeniu ze śladami gpx i lokalizacją to świetny kompan każdej wyprawy. Na początek oferujemy użytkownikom kilkanaście map z najbardziej popularnych turystycznie części Polski. Systematycznie dodawane będą nowe mapy.

Aplikacja Traseo wyszukuje trasy gps na podstawie Twojej lokalizacji, ale możesz także samodzielnie ustalić kryteria wyszukiwania i wskazać na mapie dowolne miejsce, wybrać długość trasy czy kategorię.

Traseo umożliwia również nagrywanie trasy oraz odtwarzanie tych pobranych. Rejestrowanie śladu można urozmaicić poprzez dodawanie zdjęć i waypointów, czyli ważnych punktów na trasie. Tak zapisaną wycieczkę można udostępnić innym poprzez przesłanie jej do serwisu – tutaj można dokonać szerszej edycji, zaimportować mapkę na swoją stronę www lub pobrać plik w dowolnym formacie.

W aplikacji znajdują się nie tylko szlaki turystyczne z różnych części Polski, ale też szlaki tematyczne: Szlak Bursztynowy, Szlak Architektury Drewnianej, Główny Szlak Beskidzki, Greenvelo czy też szlaki Greenways - wszystkie dostępne bezpłatnie.

Aplikacja korzysta z lokalizacji GPS, co wpływa na skrócenie czasu pracy na baterii. Nagrywanie odbywa się również, kiedy aplikacja znajduje się w tle. Aby wyłączyć użycie lokalizacji w tle, należy zakończyć nagrywanie trasy.