Subscribe to our newsletter:

delfi.lv

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Photo & Video
  • News
I want this app
Download from AppStore

DELFI ziņas vienmēr kopā ar Tevi!

Jaunā DELFI aplikācija ir pilnībā atjaunota un gatava sniegt vislabāko lietošanas pieredzi. Tajā ir viss, ko Tu varētu sagaidīt no vadošā ziņu portāla Latvijā. Esi informēts par visjaunākajām ziņām un video tiešraidēm no notikuma vietām, kā arī oriģināliem stāstiem no Latvijas un visas pasaules. Jaunā, pielāgotā versija, ļauj lasīt Tevis izvēlētas ziņas un stāstus, kas ir svarīgi tieši Tev. Uzzini visu par politiku Latvijā un pasaulē, lasi sporta, biznesa, izklaides, kā arī laika ziņas. Seko līdzi aktuālākajiem notikumiem ar uznirstošo atgādinājumu palīdzību un dalieties ar interesantākajiem stāstiem sociālajos tīklos.

Galvenās funkcijas:

Meklē un lasi ziņas par biznesu, sportu, kultūru un izlaidi, kā arī mūsu tematiskos portālus par ceļošanu, veselību u.c. Skaties video tiešraides, foto galerijas un dalies ar stāstiem Facebook, Twitter vai e-pastā.

Pāršķir ziņu kanālus ar vienu pieskārienu: pārslēgšanās starp ziņu kanāliem un jaunais aplikācijas izkārtojums ļaus Tev atrast sev tīkamās ziņas daudz ātrāk un ērtāk nekā jebkad!

Mans DELFI ziņu plūsma ir jauna funkcija, kas ļauj personalizēt ziņu lentu, piedāvājot izvēlēties tās ziņu sadaļas, kurām vēlies sekot. Ziņas no šīm sadaļām turpmāk lasi savā personalizētajā Mans DELFI ziņu lentā.

Dalieties ar ziņām – funkcija, kas ļauj dalīties ar sevis izvēlētām ziņām, pārsūtot tās draugiem, vai daloties sociālajos tīklos.

Piedalieties DELFI Ziņu veidošanā – dalieties ar savu stāstu un kļūstiet par DELFI aculiecinieku.

Tiešraides, foto un video apskati: Skaties DELFI TV tiešraides un video ziņas, apskati labākos dienas notikumu attēlus un dalies ar bilžu galerijām un video stāstiem no plašās video satura bibliotēkas.

Laikapstākļi: Iegūstiet aktuālāko laikapstākļu informāciju un piecu dienu prognozi sevis izvēlētai atrašanās vietai.

Esi vienmēr informēts – saņem paziņojums par jaunākajām ziņām un populārākajiem stāstiem un piesakieties DELFI dienas jaunumiem savā e-pastā.

DELFI brings you news to your pocket!

The new DELFI app has been completely redesigned with a fresh look and feel to give you the best experience. It gives you everything you've come to expect and love from the Latvian leading news portal. Stay informed with the latest headlines, live video streams and original stories from Latvia and around the globe. The new version will bring you a greater personalization, you can dig deeper into the news and stories that matter most to you. Get in-depth coverage of Latvian and international politics, Editor’s choice, sports and entertainment. Always be prepared with up-to-date weather reporting. Follow breaking news with pop-up alerts. Share stories you love easily to your social networks or friends.

At DELFI we love apps and we love the mobile web, but above all we’re happy when you're happy, so keep giving us your feedback and suggestions on what you want to see next. You are the ones driving DELFI success, so let us know what you think at app@delfi.lv!