Subscribe to our newsletter:

Alisveris Merkezleri Lite

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Navigation
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

*GPS uygulamaları sizleri sadece alışveriş merkezlerine götürebilir.
*AVM uygulamaları sizlere sadece dükkanların telefonlarını listelerini verebilir.

fakat

***ALIŞVERİŞ FARESİ ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNDEKİ ASİSTANINIZDIR. ARADIĞINIZ DÜKKANLARIN YERLERİNİ KATLARINI SİZLERE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNİN İÇ HARİTALARI ÜZERİNDE GÖSTEREREK SİZİ YÖNLENDİRİR.

Lite Versyondur Özellikler kısıtlıdır.

-Kapalı mekanlarda GPS in yetişemediği mekanlarda devreye Alışveriş Faresi giriyor ve sizi aradığınız dükkana ulaştırıyor.

-GPS yada internet bağlantısına ihtiyaç duymazsınız. İhtiyacınız olan tek şey Alışveriş Faresi uygulaması.


ÇOK KISA BİR SÜRE İÇİN
%70 İNDİRİMLİ ÖZEL TANITIM FİYATIDIR !!!

-İnternet Bağlantısı gerektirmez.
-7 alışveriş merkezi haritası uygulama ile beraber gelmektedir.

*Cevahir
*Kanyon
*İstinye Park
*Carousel
*Metro City
*Forum İstanbul
*AnkaMall

Alışveriş faresi uygulaması ile sizlere alışveriş merkezlerinde konforu yaşama şansını sağlıyoruz. Günümüzde gitgide büyüyen alışveriş merkezlerinde belirli bir dükkanı ararken bulmak, hele ki birde aceleniz var ise tam bir kabus haline gelebilir. Karmaşık eski kat planlarının önünde hoş olmayan vakitler geçirmek veya çevredeki insanlara dükkanların yerlerini sormak ve sizlere gelen karmaşık yol tariflerini anlamaya çalışmaktansa elinizin altındaki teknoloji harikası asistanınıza danışmak çok hoş bir çözüm olsa gerek. Biz öyle olduğuna inanarak bu uygulamayı hazırladık. Alışveriş Faresi sizler için aylar süren bir çalışma ile hazırlandı. Bir alışveriş merkezinde belirli bir dükkanı arıyorsunuz. Konforu yaşayın arama kutusuna dükkan adını yazıp hangi katta olduğunu vede o kata ait kat planında dükkanın bulunduğu noktayı kullanıcı dostu arayüz ile görün. Elinizle koymuş gibi bulun.