Subscribe to our newsletter:

Sikkens Color Concepts

Free
iPad
Genres:
  • Productivity
I want this app
Download from AppStore

Sikkens Colour Concepts to BEZPŁATNA aplikacja dla platformy iPad stworzona przy udziale profesjonalnych projektantów i architektów, do użytku w branży malarskiej

Aplikacja wspiera kreatywność, ułatwiając proces tworzenia profesjonalnych tablic koncepcyjnych i udostępniania ich współpracownikom i klientom.

Wybierz próbki kolorów przeglądając paletę kolorów Sikkens Colour Palette. Można też wybrać kolory z własnych zdjęć i używać swoich palet, inspirujących obrazów i notatek na interaktywnych kanwach, które można dowolnie kształtować.

Niniejsza aplikacja zawiera "Specyfikację Kolorów 2015", nasze badania dotyczące trendów kolorystycznych w nadchodzącym roku. Są to trendy globalne odnoszące się do stylu i wzorów, które zostały przełożone na paletę barw przenaczoną do użytku ogólnoświatowego.

Błyskawicznie udostępniaj swoje tablice koncepcyjne klientom, współpracownikom i innym projektantom lub eksportuj informacje o kolorach do wtyczki narzędziowej Sikkens Digital Color Palette dla programów AutoCAD LT® i Adobe® Photoshop®.

Wykorzystaj grupę projektów "Zaczynamy" jako przewodnik po kluczowych funkcjach aplikacji, aby się z nimi zapoznać.

FUNKCJE

- Dodawaj próbki kolorów z narzędzia Sikkens Colour Palette
- Wybieraj kolory ze zdjęć
- Przeglądaj uzgodnione kolory
- Zrób zdjęcie lub wybierz je z biblioteki i wykorzystaj na kanwie
- Ustawiaj, zmieniaj rozmiary, obracaj i edytuj obiekty na kanwie.
- Cofaj i ponawiaj zmiany
- Pisz notatki na kanwie. Zmieniaj kolor, rozmiar i czcionkę tekstu.
- Zmieniaj kolor tła kanwy.
- Dodawaj informacje o projekcie i kliencie
- Organizuj projekty w grupy projektów
- Udostępniaj tablice koncepcyjne klientom, współpracownikom i innym projektantom
- Eksportuj kolory do wtyczki Sikkens Digital Color Palette*
- Dodawanie kolorów przy użyciu Sikkens Colorado. Colorado to przenośne urządzenie służące do dobierania kolorów. Umożliwia funkcjonalne i wszechstronne dobieranie koloru na podstawie dowolnej próbki. Dobrane kolory można przekazać łączem Bluetooth.*

Niniejsza aplikacja umożliwia tworzenie i udostępnianie wysokiej jakości prac, zapewniając elastyczność pozwalającą na szybkie wprowadzanie poprawek i udostępnianie.

* Sikkens Digital Color Palette i Sikkens Colorado są dostępne jedynie na wybranych rynkach.

Adobe i Photoshop są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy Adobe Systems Incorporated w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. Autodesk, AutoCAD są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy Autodesk, Inc., i/lub jej podmiotów zależnych i/lub oddziałów w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.