Subscribe to our newsletter:

IQ testas

Free
iPhone / iPad
Genres:
  • Games
  • Entertainment
I want this app
Download from AppStore

*** TOP10 progamėlė!!!***
Programa skirta intelekto koeficientui (IQ) nustatyti. Intelekto koeficiento nustatymo teste yra 30 klausimų. Turite 30 minučių, kad atsakytumėte į visus klausimus, todėl pasistenkite negaišti laiko atsakinėjant. Dauguma užduočių yra išsprendžiamos pasitelkus šiek tiek kantrybės, todėl nepasiduokite per greitai. Kiekvienas žmogus gali išspręsti tam tikrą užduočių skaičių, bet beveik niekas nesugebės atlikti visas užduotis per testui skirtą laiką.
Jūsų atsakymas bus skaičius, raidė ar figūra. Turėsite pasirinkti iš esamų variantų arba įrašyti savąjį. Savo atsakymą rašykite tam skirtoje vietoje. Pasirinkę ar įrašę atsakymą spauskite mygtuką „Tęsti“.
Jei išjungsite telefoną ar sulauksite skambučio testo laikymo metu, testas bus sustabdytas, o po to galėsite tęsti jį iš tos vietos, kur sustojote.
Rezultatai bus paskaičiuoti tik po paskutiniojo klausimo.
Sprendžiant testą, pateikiamas kitoks klausimų rinkinys. Klausimai yra atnaujinami, o apie atnaujinimus programa praneša automatiškai (reikia paleisti programą). Paskutiniojo klausimų atnaujinimo laiką matysite programos nustatymų lange.